Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - DoubleTree by Hilton Otel
123 ... 171819   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Cum 27 Ksm 2015, 19:25
Balıkesir - DoubleTree by Hilton Otel
Kaynak: Mehmet Birol Şahin facebook sayfası

Balıkesir'e hayırlı olsun umarım ilgi çekici mimarisi ile de göz kamaştırır.


En son Berktuğ tarafından Pts 06 Şub 2017, 19:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi


ahmet sert
3 yıl önce - Cum 27 Ksm 2015, 19:55

Berktuğ çok hayırlı bir haber verdin,sağolasın.Tahmin ettiğimiz üzere ihaleyi alan Hilton olmuş, hayırlı olsun.Bu ve halen sürmekte olan benzeri projelerin realize olmasıyla birlikte, Balıkesir'imizin klasman atlayacağını düşünüyorum.

Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Pts 30 Ksm 2015, 00:47

"HİLTON BALIKESİR" GELİYOR
Alıntı:
Dünya devi Hilton Balıkesir’e otel kuruyor.Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, ortaya koyduğu vizyon ve şehre değer katan yatırımlarıyla Balıkesir’i cazibe merkezi haline getiriyor. Büyüyen ve dünyaya açılan Balıkesir’de iyi bir otele ihtiyaç duyulduğunu her fırsatta dile getiren Başkan Uğur, bu eksikliğin giderilmesi için başlattığı sürecin sonunda Dünyaca ünlü otel zinciri Hilton’u Balıkesir’e getirdi.

Başkan Uğur’un girişimleri sonucunda başlayan süreçte; Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne ait Yaylada AVM ile KİPA arasında yer alan 12 bin metrekare arazinin 6 bin metrekaresine otel yapılması için Büyükşehir Belediye Encümeni'nde yapılan ihaleyi Hilton Grubu kazandı. İhale edilen söz konusu alana Hilton Garden Inn konseptinde yapılacak otel inşaatına 2016 Mart ayında başlanacağı ve inşaatın iki yıl içinde tamamlanacağı açıklandı.

Dünyaca ünlü otel zinciri Hilton’un Balıkesir’e otel yapma kararı alması memnuniyetle karşılandı. Hilton’un Balıkesir'deki ihaleye katılmasında ise Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un başta MIPIM olmak üzere ulusal ve uluslararası arenada Balıkesir’i tanıtmasının büyük etkisi olduğu belirtildi.

Kaynak: http://balikesir.bel.tr/haberler/hilton-balikesir-geliyor

Haberde Hilton Garden Inn konseptinde olacağından ötürü başlığı değiştirdim.ivenrec
3 yıl önce - Pts 30 Ksm 2015, 10:00

Hayırlı olsun. Otel kaç yıldızlı olacak bu konuda bilgi var mı?

Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Pts 30 Ksm 2015, 10:06

ivenrec demiş ki:
Hayırlı olsun. Otel kaç yıldızlı olacak bu konuda bilgi var mı?

Hilton Garden Inn otel konsepti genellikle (4*) oluyor. Darısı Radisson, Ramada ve Anemon gibi markaların başına.


Aydın10
3 yıl önce - Çrş 02 Arl 2015, 14:12

Hayırlı olsun . Büyükşehir Balıkesir'e yakışır bir yatırım.Şehrimize artık böyle büyük hatta daha da büyük yatırımlar yapılmalı.ahmet sert
3 yıl önce - Prş 10 Arl 2015, 18:42Geçtiğimiz günlerde ihalesi yapılan Balıkesir Hilton Garden İnn otelinin sözleşmesi,Balıkesir BŞB.'si ile oteli yapacak olan KGL-KGM ortaklığı arasında imzalandı.HAYIRLI OLSUN.


Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Pts 14 Arl 2015, 11:28

HİLTON GARDEN INN BALIKESİR’İN ANLAŞMASI İMZALANDI
Alıntı:
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen otel ihalesini kazanan Hilton Grubu adına işin yapımı için yetkili firmalarla resmi sözleşme imzalandı. Hilton Garden Inn Balıkesir 18 ayda tamamlanıp hizmete girecek.

Kaynak: http://www.gazeteyenisoz.com/haber-13641-hilton-g ...landi.html

18 ay iyi bir süre. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun.


Alp Serter

2 yıl önce - Prş 04 Şub 2016, 12:46
BALIKESİR’E 5 HİLTON DAHA YAPILABİLİR


Hilton Otelleri Başkan Yardımcısı Mike Collini, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaret etti. Collini, Balıkesir ziyareti sırasında gözlemlediği ve inceleme fırsatı bulduğu Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını takdir ve heyecanla karşıladığını belirterek Başkan Uğur’u kutladı.
Hilton Otelleri Başkan Yardımcısı Mike Collini, beraberinde Horwath HTL Türkiye Başkanı Metin Erdoğdu ile birlikte geldiği Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde Başkan Ahmet Edip Uğur ile görüştü. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Uğur, konuklarıyla birlikte yapımı hızla devam eden Büyükşehir’in vizyon projeleri arasında yer alan Çay Deresi Rekreasyon Alanı ve tüm çocukların keyifle vakit geçirdikleri Türkiye’nin en büyük Çocuk Eğlence Merkezi olan Balıkesir Çocuk Köyü’nü ziyaret etti.
BALIKESİR’E 5 HİLTON DAHA YAPILABİLİR
Gördüğü projelerden etkilendiğini ifade eden Mike Collini Çocuk Köyü ziyareti esnasında Türkiye’nin en uzun kaydırağı olan tuby jump’tan atladı. Balıkesir ile bilgiler alan misafirler gelecekteki Balıkesir’e beş tane daha Hilton Oteli yapılabileceğini söyledi.
Ziyaret ve incelemelerinin ardından Balıkesir’den ayrılan Hilton Otelleri Vice President Mike Collini, Balıkesir ziyaretinden etkilendiğini ifade etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a elektronik posta gönderen Mike Collini, Hilton Garden Inn markasını Balıkesir’e getirmekten memnuniyet duyacaklarını vurguladı.

KAYNAK: http://www.milliyet.com.tr/hilton-otelleri-baskan ...r-1196477/


Berktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Pts 20 Hzr 2016, 22:52

Hilton otel arazisinde bugün sondaj çalışmaları yapılıyordu. Yakın zamanda inşaat çalışmaları başlar.
Hayırlı uğurlu olsun.sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET