Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Fransa'da terör saldırısı! Çok sayıda ölü
123 ... 9899100   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Vural Demir
3 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 00:55
Fransa'da terör saldırısı! Çok sayıda ölü

Fransa'da saldırı!
Paris'in doğusunda bir restoranda ve bir konser salonunda iki ayrı silahlı saldırı gerçekleşti ve Fransa-Almanya dostluk maçının oynanmakta olduğu Stade de France'ın yakınlarında iki ayrı patlama sesi duyuldu.

Paris'in 10. bölgesinde yer alan Le Petit Cambodge adlı restorana dışarıdan ateş açıldı. Polisin olay yerine ulaştığı ve çatışmada çok sayıda ölü ve yaralı olduğu bildirildi.

Restorandaki saldırıyla yaklaşık aynı zamanda yine Paris'in doğusunda 11. bölgede yer alan Bataclan adlı konser salonunda da ateş açıldığı kaydedildi. Fransız haber kanalı iTele'ye göre konser salonunda ateş açan iki kişi halen polis tarafından aranıyor.

Paris'in doğusundaki silahlı çatışmalarla hemen hemen aynı saatlerde Fransa-Almanya dostluk maçının oynanmakta olduğu Stade de France'ın yakınlarında da iki patlama duyulduğu bildirildi. Fransız basınında yer alan ilk bilgilere göre maçı izlemeye gelen Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande güvenlik güçleri tarafından stattan uzaklaştırıldı.

http://www.ahaber.com.tr/dunya/2015/11/13/fransada-saldiri

En son Vural Demir tarafından Cmt 14 Ksm 2015, 01:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi

Mus-ti

3 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 00:59

Bende haberi okudum. Yarin toplaniriz artik . Hepimiz fransiz oluruz. Yüzlerce insanlar yürüyüs yapar . Dünya bir kac günlügüne durdurulur.

Benim Ülkemde neredeyse her gün Sehit var. Kimin umrunda ? Aslinda Fransiz hudutuna 200 km uzakta oturuyorum ama Sehitlerime Fatiha okuduktan sonra Insalla rahat rahat uyuyacagim .

fehmi goden
3 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 01:00

Ben maçı naklen seyrederken patlama sesini duydum televizyonda ve baya şiddetliydi..

Erdem1909
3 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 01:01

Evet göreceksiniz Şehitler için yürüyüş yapmayan mankurtlar en geç 2 güne taksimde buluşup "hepimiz gavuruz" pardon "hepimiz Fransız'ız" diye yürüyüş yapacak

naim11
3 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 01:02

yine bütün dünya yürümek için gidecek mi merak ediyorum nede olsa onlar insan şehitlerin hayvan kadar değeri yokya sakın bizden kimse gitmesin o ikiyüzlü şerefsizlere etme bulma dünyası naparsın.

Esesonur26
3 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 01:05

hadi fransız olalım

ÖzgürZB

3 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 01:06

" Ülkemizdeki Teröre sessiz kalan ülkelere sesleniyorum,
Bizi yakan bu ateş, bir gün sizi de yakar
! "

Türkiye Cumhurbaşkanı - Recep Tayyip Erdoğan...

En son ÖzgürZB tarafından Cmt 14 Ksm 2015, 14:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi

Misafir 8ea

3 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 01:08

Gidin şimdi Fransa'da hepimiz ermeniyiz diye slogan atın kansız vatansızlar!

Volkan Cordan

3 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 01:10

Ölü sayısı 30`a yükseldi.

Bu tempoda sabah karşı 100`ü bulur.

Sağ salim bir kaza geçirmeden şu G20 zirvesini tamamlıyalım,başka birşey istemem.

Vural Demir
3 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 01:10

Bir zamanlar Avrupa huzurun yeriydi herkes Avrupaya gitmek için can atıyordu ama suriyeyi ırağı filistini ortadoğuyu kan gölüne çevirdiler avuçlarını sıvazladılar şimdi sıra avrupa gözyaşı neymiş görsünler masumlar için üzülüyorum ama pkk her türlü desteği veren fransız hükümeti ettiğini buluyor almanyaya da sıra gelecek ölü sayısı artıyor 60'a yakın rehine var

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 9899100   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET