Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep Ankara'yı İhracatta Solladı!
« önceki   123 ... 363738   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
muratpato
2 yıl önce - Prş 12 Ksm 2015, 22:14

Gaziantep eğer Ankara bir sıçrama yapmazsa bu sene olmasa bile, önümüzdeki yıllarda Ankara'yı geçecektir. Ancak İzmir'i geçmek daha zor, çünkü Ankara coğrafi açıdan dezavantajlı (hem sınır kapılarına, hem de limanlara uzak) bu yüzden de sanayi konusunda yatırımcıyı çekindiren bir konumda, ancak İzmir bir liman şehri ve Çandarlı limanı ile birlikte sıçrama yapabilir.

ecrin31

2 yıl önce - Cum 13 Ksm 2015, 02:06

Ankara sıçrama yapar mı bilmiyorum ama Gaziantep bence her sene sıçrama yapıyor. Ben bu şehrin yabancısıyım dışarıdan geldim ama Gaziantep halkı oldum olası şehrine sahip çıkar diyorlar. Gaziantep devletten yardım almadan kurtulmuş yardım almadan gelişmiş fakat son zamanlarda büyüyen güçlü gaziantep devletin dikkatini çekmiş ve devlet yavaş yavaş yardım etmeye başlamış.

Gaziantep giderek farkı açar bence. Ahmet Bey demiş bence de 2023 de Gaziantep İzmiri de geçer. Buraya gelmeden önce bilmiyorum ama Gaziantep gerçekten farklı bir şehir.

cafidak
2 yıl önce - Cum 13 Ksm 2015, 23:02

Yani ister eksi puan verilsin, ister siteden üyeliğim silinsin.
Yaklaşık olarak 5 yıldır bu siteye üyeyim.
Ancak WowTurkey resmi internet sitesinin amacı güzel ülkemin fotoğraflarını arşivleme, amatör fotoğrafçılara hak tanıma ve bunun yanı sıra haberler ve sohbet başlığı altında şehirde olup biten olaylardan haberdar olmadır diye düşünüyorum. Bu başlık altına yazmamdaki amaç;
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=4624416#4624416
aynı konunun sırf başlık açalım diye birçok yerde yorumlanması.
Sonuçta hepimiz şehirlerimiz için birşeyler çabalıyoruz ama bu şekilde olmayacağını düşünüyorum. başlık çoğlatma sadece kendinizi ön plana çıkartma diye düşünüyorum. Genel başlıklar ile ilerlersek daha verimli olacaktır.
Saygı ve sevgilerimle...

Misafir 97a

2 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 03:33

Gaziantepin Ankarayı gecmesinin sebebi, Gaziantepin buyuk gelisme gostermesi mi? ben bilmedigimden soruyorum. Gaziantep on senelerdir mi istikrarli guclendi. ben Gaziantepin Ankarayı 5 6 senede gecebilecegini sanmıyorum. Uzun zamandir gaziantepin istikrarli bir buyumesinin sonucu mudur acaba? son 5 6senede olabilecegini sanmiyorum.

bu arada size 2. sorum gaziantep ankaraya farki acabilir mi? gercekten izmire yetisebilir mi?

bu arada gaziantep madem boyle istikrarli yillardir gelmis ankarayi gecmis diyorsunuz

antalya kayseri konya adana mersin samsunda durumlar nedir? gaziantep bu sehirlere de fark atti mi yani?

Misafir 097

2 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 20:05

gaziantep ne kadar sanayisi gelismisde olsa guneyoguda lider kent ozelligini barindiramiyor guneydogunun lideri diyarbakir olarak goruluyor bolge mudurlukleri hep orda dogu akdenizdesiniz ordada adana var oraninda lideri olamiyor adanadan sanayi olarak ne kadar ilerdede olsa dogu akdenizin lideri adana gaziantepin ne yazik ki lider kent ozelligi yok bolge kenti olamiyor gyneydogu desen alakasi yok cukurova akdeniz desen alakasi yok nasil bi sehir yahu

Misafir d5a

2 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 20:14

Bencede antep çok abartılan bir şehir..3 yıl yaşayan biri okarak söylüyorum bunu..Herşeyi abartı ve reklam..
.

Misafir 9c9

2 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 20:32

bencede diyarbakir gaziantepten daha yasanilir sehir gaziantepde duztepesi cinderesi karsiyakasi ciksorutu diyarbakir ise tam bi modern kent havasinda dicle kent. ofis metropol tam guneydogunun parisi diyarbakir bolgenin luderi antepte anca sanayi var

Misafir 9c9

2 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 20:51

biz guneydogu fln degiliz bizde teror yok biz antepliler vatan sever insanlariz akdenizli sayiliriz antep diyarbakirdan cok adana mersine yakin akdenizliyiz biz turkuz gelusmis sehiriz turkuyenin 6 buyuguyuz

Misafir 054

2 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 21:03

Gaziantep in güneydoğuyla alakası yok akdenize bölgesine alınmalı

Misafir 6d8

2 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 21:06

ne akdenizi be gaziantebi gormesek akdeniz sanacaz bi mersine vak bi antebe mersin sahil palmiyeler turunc agaclari antep ise toz toprak karasal iklim klasik dogu kenti biraz gelismis o kadar

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 363738   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET