Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 709
Emre9059
4 hafta önce - Prş 16 Tem 2020, 08:56
Keçiören Belediyesi Arı Gibi Çalışıyor !!

Arkadaşlar yaklaşık 1 sene olacak Bağluma taşınalı 0 bina ve daire fiyatlarının uygun olması sebebiyle taşınmıştım iyikide taşınmışım binamızın girişi millet bahçesinin giriş kapısının dibinde son 2 haftadır öyle bir çalışma varki keşke sizde gözlerinizle görebilseniz belediye kamyonlarının 10 dk da bir geçtiğini hiç durmuyorlar hummalı bir çalışma var Millet Bahçesi buranın gelişmesinde çok büyük rol oynayacak. Nasıl ki merkez ankara bütün reklam kampanyasını millet bahçesi manzarasına odakladıysa burayada merkez ankara gibi bir çok büyük yatırımın odağı olacağı kesin. Müteahhitle sohbetimizde şuan bile dairemin minimum 80 100bin tl arası prim yaptığını öğrendim o kadar çok istek varki diyor kot 5 deki daireyi bile pazarlıksız sattığını dile getirdi. Herşey güzel olacak ve o günler çok yakında. Turgut başkanın samimiyetine güvendim ve inanın bu güvenimin %5 Mansur yavaş için yok 20. ayına girdi 0 icraat. Umarım Turgut Başkanın önünde de engel çıkarmazda bu adam Bağlumu ihya eder. Herkezin hakkında hayırlısı ilerleyen günlerde balkonumdan çalışmaların devam ettiğini gösteren fotoğraflar atacağım umudunuzu kaybetmeyin.

Alemdar06
4 hafta önce - Prş 16 Tem 2020, 16:13
Turgut başkanın bugünkü açıklaması.

(+)

Çelik Haçıllı
4 hafta önce - Prş 16 Tem 2020, 16:35

15 Temmuz'da izinli olmam sebebiyle Yakacık ve Bağlum taraflarını gezdik. Yakacık başlığında TOKİ fotoğrafları paylaştım. Yakacık'taki diğer TOKİ de ilerliyor.

Bağlum Millet Bahçesi tarafında kamyonlar vardı, yol kazıyorlardı ama henüz ortaya çıkan bir şey yok. TOKİ inşaata başlayacakmış, TOKİ tarafından yapılacakmış.

Hüseyin 1234
4 hafta önce - Cum 17 Tem 2020, 09:22

Ben ne kepçe gördüm ne kamyon şu harıl harıl çalışan kamyonların resmini yuklesenizde birde biz görselce size teşekkür etsek.

Çelik Haçıllı
4 hafta önce - Cum 17 Tem 2020, 10:54

Yalan söyleyince elime ne geçecek 1234 ? Sen görmedin diye o şey olmuş olmuyor mu ? Gerçekten ayıp kolay gelsin

Hüseyin 1234
4 hafta önce - Cum 17 Tem 2020, 11:36

Size yalan söylüyor diyen kim sadece fotoğraf paylaşmanızı istedim.gecenlerde birşey yoktu merak ettim.

misafiredu
4 hafta önce - Cum 17 Tem 2020, 11:54

Sayın Çelik Haçıllı çalışmanın olduğu yer Özkent Akbilek Ortaokulunun arkasımı acaba. Tam olarak neresi tarif edebilirmisiniz. Saygılar.

Çelik Haçıllı
4 hafta önce - Cum 17 Tem 2020, 12:01

Merih Karayol
@merihkarayol
·
6 Haz
''Keçiören Millet Bahçesi yapılacak vadiyi yerinde detaylı inceledim. İddiamız odur ki 340 dekar bir alana sahip olacak bu vadi Türkiye'nin en güzel Millet Bahçesi Keçiören'de olacak.''

Twitterda bakabilirseniz Merih Karayol 6 Haziran'da tam yerini fotoğraflarla paylaşmış

Yetik
3 hafta önce - Cum 17 Tem 2020, 17:31
Merih karayol

Yetik
3 hafta önce - Cum 17 Tem 2020, 17:32
Arkadaşlar ilk kazma ⛏ inşaAllah 2021 de

sayfa 709
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet