Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 708
pirufani
4 hafta önce - Sal 14 Tem 2020, 16:52

Emek veren, gayret eden herkese teşekkür ederim

Babacan Ahmet
4 hafta önce - Sal 14 Tem 2020, 17:11
Gündem oluşturmaya çalışalım

http://chng.it/fVzHP5dJ

Çamlık Bağlum
4 hafta önce - Sal 14 Tem 2020, 20:24

Herkesin emeğine sağlık, 200'ü geçmiş. 1000 olursa ses getirir ben bağlumda oturmuyorum oturanlar çevresindekilere whatsaptan atsa harika olur. İnşallah bağlum paha biçilemez bir yer olacak.

Abdulhamit 3
3 hafta önce - Çrş 15 Tem 2020, 10:27

Alıntı:
Keçiören/Bağlum 50 metrelik protokol yolu asfaltının atılma işlemini karayolları yapsın...

Öncelikle bu kampanyayı, başlatan, destek veren herkese teşekkür ederim. Eğer kampanya daha büyür ise Karayolları bu yolu yapabilir.

Ama işin hazin tarafı ise yolu yapma görevi sorumluluğu olan ABB'den çıt yok. Bu nasıl bir rezilliktir, nasıl bir yüzsüzlüktür ki kendi sorumluluğunda olan bir yolu insanlar başka Kurum'lara yaptırmaya çalışıyor.
Demek ki insanlar ABB'den umudunu kesmiş, daha Belediye Başkanı seçileli 15 ay olmuş ama insanlar "Belediye bu yolu yapsın" kampanyası değilde "Karayolları bu yolu yapsın" şeklinde kapmaya düzenliyor.

Ankara'ya yazık oldu, bir yolu da yapmayacaksa ne yapacak? Seçim öncesi vaadler nerede?
Allah muhafaza Devlet Yönetimini bunlara vermiş etmiş olsan demek ki 1-2 senede teslim bayrağını çekecekler.

Demek ki öyle şov yaparak Belediye yönetilemiyor, 15 ay geçmiş, Mansur Yavaş açıklama telefon bağlantısıyla katıldığı bir canlı yayında itiraf niteliğinde açıklamalarda bulundu.
Alıntı:
"Ankara Belediyenin dar boğaza girdiğini itiraf eden Yavaş, ilerleyen günlerde Ankara'da belediye bünyesinde çalışanlara maaş ödenemeyeceğini söyledi.

Bunları niye yazıyorum, Ankara bizim, Türkiye bizim, Devlet bizim, bu gemide hep beraber yaşıyoruz, batarsak hep birlikte batacağız.
Kim Devletimize, Milletimize hizmet ediyorsa başımın tacıdır, kimde adam gibi işini yapmıyorsa bu vatana düşmandır.

Ümit sakaoğlu
3 hafta önce - Çrş 15 Tem 2020, 12:23
Aldül

Kardeş sen buraya yandaş siyaset yapmaya muhalefet olmaya yazmışsın , yazdığın her kelime bağıra bağıra siyaset kokuyor muhalefet kokuyor,belediye dar boğazdaysa sebebi şuanki yöneticiler değil bunu aklında tut benim dinlediğim kadarıyla adamlar önce insan sağlığı diyorlar ve alt yapı sorununu çözmek istiyorlar senin savunduğun adamlar buna izin vermiyor,son abb meclis toplantısını baştan sona bi izlemeni istiyorum bundan önceki yönetim milyar dolarları nelere harcamış,mansur yavaş şuanda taşa betona harcayacak paramız yok önceliğimiz insan sağlığı alt yapı diyor,ayrıca böyle yazışarak çok sağlıklı diyolog kurulamıyor siyaset yapacaksan eğer hep beraber toplanıp siyaseti yüz yüze yapalım delillerle evraklarla

batu2828
3 hafta önce - Çrş 15 Tem 2020, 14:09

3 hafta önce sattım kurtuldum. Herkese tavsiye ediyorum. Burası 20 yıl sonra bile aynı kalır.
4 yıl önce satın aldığımda paramı altın yapsaydım aynı arsadan 4 tane alıyordum. Salak gibi gittik buraya para gömdük.
50 metre yol için de daha çok beklersiniz. Kamulaştırma sıkıntıları var bunlar çözülmeden bir şey yapılamaz. Malazgirt bulvarının öveçlere bağlantısı bir tane ev kamulaştırması yüzünden 2 sene bekledi. Burası da daha bekler.
Ayrıca yolun asfaltlanmasında kamu yararı yok. Yolun başı sonu geçtiği yerlerin yoğunluğu yok, avantajı yok. Koskoca otoban var paralelinde. Ayrıca maliyeti için ödenek yok bütçe yok. Borçlanma isteniyor yok, geçmiş borçlar dağ gibi, altyapı sorunları dağ gibi. Bunlar varken ABB yerinde olsam ben de bağlumla uğraşmam.

0661memir
3 hafta önce - Çrş 15 Tem 2020, 15:06

Batu 2828 sattın kurtulduysan yazma ben satmadim 5 tane yerim var . Parada etti. ŞÜKÜRLER OLSUN. 50 metre yolda açılır. Mahkemelerde biter. Rahat ol sen üzülme. BURALAR tam degrrleneceği vakit. Satmayın arkadaşlar. Gidin belediyeye turgut başkana sorun. Bakin ne diyecek . Planlar bitiyor. Projeler açıklanıyor. Rahat olsun herkes.

Abdulhamit 3
3 hafta önce - Çrş 15 Tem 2020, 16:49

Yorumum tabi ki siyasi. Sonuçta Mansur Yavaş'ta siyasi birisi değil mi? Kanarya Sevenler Derneği Başkanı değil.

Ben 20 yıldır vergilerimi veriyorum, eleştirmek te hakkım.

Siyasiler eleştirilir, ben hiç bir siyasi üyesi değilim ama vatandaş olarak eleştirmek hakkım.
Her eleştiriyi yandaş diye yaftalamak yanlış.

Ne yani eleştirmeyelim mi, her şey çok güzel, mükemmel mi diyelim?

Kısır bir tartışma, bakalım üç buçuk aene sonra aynı şeyleri mi konuşacağız yoksa yapılan icraatları mı?

Ümit sakaoğlu
3 hafta önce - Çrş 15 Tem 2020, 17:04
Vergi

Tamam işte kendin söylüyorsun 20 yıldır verdiğin vergi nerede nereye harcandı kime harcandı o paralar kimin banka hesabında bunu sorgulayalım,belediyenin içinde bulunduğu mali tablonun sebepleri neler bunu konuşalım 750 m dolar harcadı ankaparka dendi adam çıkıp hayır 750 değil 400 m dolar harcadık diyor aklı başında olan biri bu lafı dermi neyse olan olmuş artık biz abb ye karayollarına bakanlığa şikayetlerimizi iletelim hak sahibi olarak vatandaş olarak isteyelim.Bakın birde daha önce bu durumu yaşayarak tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum normalde sona kalan bilmem neye kalır diye bi tabir var ama konu arsa tapu vs ise sona kalan kazanır en doğru zamanda en doğru işler yapılsın

Sgp Kjmr
3 hafta önce - Çrş 15 Tem 2020, 20:32
Ovacık

Bütün lobiciliğin ovacığa verilmesi gündem edilmesi gerekiyor boş kısır yol aldırmayacak malayani tartışmalara çekmeye çalışanlara cevap bile vermeden yola devam edilmesi...

sayfa 708
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet