Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 561
Baglum1234
7 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 22:19

Bağlum zaten kötüye gidiyor gerçi iyi oldumu ki bağlım diye bi yer mi varmış

Baglum1234
7 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 22:57

Anlayan anladı başlamasın kimse burası şöyle böyle diye millet proje bekliyor bina bekliyor gerisi hikaye arsa nın turşunumu kuralım ev olmadıkça bi cacık olmaz iki sene veriyorum sonra umrumda olmaz zaten herkes beklesin mala bağlarım ondan iyi ter akmadıkça para yok artık bu devirde kriz vurdu memleketi gerçi kimine göre kriz yok

Bağlum bağlum
7 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 22:58
Sen de dahil bütün emlakçılar

Belgesellerdeki akbabalar gibi bekleyin. Size bağlumdan ekmek yok bağlum1234 bağlum diye bir yer var. İleride öğrenirsin sende

Baglum1234
7 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 23:01

Emlakçıy sam Allah belamı versin çolumun çocuğumun geleceğini görmeyim doğru neyse onu yazıyorum kriz var kardeş kaç sene geriye gittik farkında değilsin galiba

Bağlum bağlum
7 ay önce - Pts 08 Nis 2019, 02:01

Tamam kardeşim bu kadar yemine gerek yok üzdün beni. Değilsin anladım. Kriz var biliyorum Allah belalarını versin, yandaşlarına yedirmeye doymadılar ülkeyi. Ben burda parti ayrımı yapmıyorum siyasetle de işim olmaz kim gelse aynı olur çünkü insanlar paraya tapıyorlar ve aç gözlüler. Bağluma gelince sadece istediğim şu asvaltın atılması. Gerisi gelir... Allah ömür verirse Turgutu da görürüz Mansuru da bakalım. Ben özel imar alıcam zaten ama burda arkadaşlar için yazıyorum kendim için bişey istemiyorum. Her halukarda satarım Allah nasip ederse. Burda 20-30 seneden beri bağlumdan arsa alıp bekleyenler var yatırımlarını oraya yapmış kardeşlerim. Bağlum1234 adlı arkadaşa sitemimde bu sebepleydi. 30 senesini bağluma adamış insanların olduğu yerde, bağlum diye bir yer mi var denilmesini doğru bulmadım. Herkese iyi geceler...

Kentakd
7 ay önce - Pts 08 Nis 2019, 02:31

Eğer bu durum gerçekleşirse gerek Turgut Altınok gerekse Pursaklar Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz bölgeye bir çok yatırım gerçekleştirir.50m bulvar Ankara Büyükşehir’e ait büyüklüğünden dolayı.Mansur Yavaş gelince ne kadar önemser burayı bilmiyorum.Ancak haberdeki gibi ilçe belediyeleri güçlenirse Büyükşehir’e bile gerek kalmadan iki belediye başkanı ortaklaşa bu işi çözer

Baglum1234
7 ay önce - Pts 08 Nis 2019, 08:34

30 sene nedir be nasıl beklerler hayret tas olsa kırılırdı ne sabır varmış ak kara iki seneye belli olur kardeş turgutta elini atmassa beklemek enayilik atacaksa zaten belli olur bağlum

umut 77
7 ay önce - Pts 08 Nis 2019, 11:50

Biz burayı 1974 den beri bekliyoruz imardan sonra değerlenir diye umduk durduk imardan sonrada 25 yıl Melih denen zatın doymasini beklemekle geçmişti zaten (ki toprak doyursun)Keçiören zaten hep muhafazakar ama baglum a faydası yok ee şimdi yetki arttırılması denince niye seviniyorum hükümet Büyükşehir keçi ören beraberinde gelmeyen hizmet oylar dusup kaybedince bizim yillarimiz gidince gelirse eşiğinden beşiyine haram zıkkım olsun demek yetecekmi ama hizmet yarısı olacağının apaçık delilidir bu tutuşmalar

Arda Beşir
7 ay önce - Pts 08 Nis 2019, 12:05

Sputnik'in haberine inanmak

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=167055

Arda Beşir
7 ay önce - Pts 08 Nis 2019, 13:26

Dün yapılan Keçiören Belediyesi nisan ayı toplantısında her mahalleye eşit hizmet sözü verildi. Bağlum hak ettiği değeri bulacaktır. Mayıs ayından itibaren alınan kararları göreceğiz.

sayfa 561
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet