Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 276
Misafir c55

9 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 11:36

arkadaşlar haçıl tarafında 50 m lik yol çalışmalarına başlamılar.keçiören ovacık facebook a girerseniz görürsünüz.ümitli olalım artık sıra bizde. ovacıkta arsa fiyatları 2000 e dayanmış.

Misafir 7df

9 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 13:09

yükseltepeye bağlı olan (ovacık tarafı) yukarı haçıl üst kısımlarında ve kırandağı taraflarında 50 metrelik yol açma çalışmaları hızlandı, kamyonlar hızla çalışıyor. 2018-2019 seneleri arasında bağlum bölgesinde çalışmalar hızlanacak. eğitim tesislerinin yapılıyor olması, bağlum bölgesindeki çalışmaları hızlandırdı. büyüğkşehir de yeni atanan üyeler, müdürler bağlum'a daha çok önem verecek.

misafiredu
9 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 14:23

Bağlumun Pursaklar tarafına da Pursaklar belediyesi bakıyor herhalde. Keçiörene bağlı değilmiydi. Yada Keçiören belediyesi Ovacığın gölgesinde burayı unuttu galiba.

Misafir 32c

9 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 22:18

Zamaninda baglumda tarla alanlarin buyuk cogunligu köylü vatandaslardi,tarlalar arsaya döndü.ama kimse ilgilenmedi, elbette bir gün sira banada gelir benimde onlarca dairem olur diye beklediler? o gun gelmedi Baglum ve tarla alanlar gariban Anadolu insaniydi bu imkan verilmedi,halada vetilecegi bellidegil.
Ankarayi iyi bilenler bilir sehir merkezli 50 km.mesafede her taraf altin oldu,,,Baglum haric.
Bursaklarda muradiye vakfi oncü oldu ovacik kecioren belediyesinin oluruyla oldu arsa sahibleride disli kisilerdi.
bu is hatir gonul isi degil bu rant.isidir.
Ankaranin.en Garibani sesivar solugu yok Anadolu insani BAGLUM ???

hawkerx
9 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 23:58

Arkadaşlar benim aklıma bir fikir geldi . Şimdi bu Mustafa Ak mutlaka twitterdan kendi adını yazıp bakıyordur.

Benim size tavsiyem bir gün ve bazı istekler belirleyelim ve o gün toplu halde mustafa ak'ı mention (etiketleme gibi) layıp bunları toplu yazalım birden çok kes o gün yoğunlaşalım.

Hazır seçimlerde yaklaşırken en azından bazı altyapı çalışmalarını hızlandırabiliriz veya bir kaç açıklama duyabiliriz.

Bne bu konuda veya yeni bir konuda twitterda nasıl konu açıldığını ve mesaj atılabileceğini anlatabilirim bilmeyen arsa sahiplerine .

Siz ne dersiniz ?

Misafir 32c

9 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 00:30

Cok bilen avrupali misypner olarak Afrikaya gondrilmis,ilk toplantida bakin afrikalilar ekmeginiz yok acsiniz,tabiki özgürlügünüzede yok,,ama
ilk önce size ekmek bulalim özgürlüģunüzü sonra dusünürüz.
Afrikalilar biz önce özgürlük istiyoruz,eger biz özğür olmasak birileri gelir ekmeģimizi elimizden alir.
nun icin önce özgürlük istiyoruz.
Keçiören Belediye baskani, Muztafa Ak,a neden yaliz yazmiyorsun,neden korkuyorsun.yani önce özgürlük degilmi,,,

hawkerx
9 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 09:40

@misafir32c
Kafa güzel herhalde. Ben niye korkayıp twitterdan yazmaya. Sanki adama küfürmü edicem de . Toplu bir mesaj tek bir kişinin mesaj atmasından daha etkili olacaktır.

Misafir e1c

9 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 01:31

Arkadaşlar Bağlum koserlik de tarla aldım 4 veya 5 seneye kalmaz imar gelir diyorlar nederece doğru bilmiyorum ama gelecek için aldım 7000 metrekare metresi 25 TL hayırlısı olur inşallah

Yakamoz99
9 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 17:04

Olur olur hayırlı olsun hersene 4. 5 seneye beş katını alırsın ınsallah

Osmnytkk
9 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 20:56
İlkokul

Karakaya mahallesine ilkokul yapılıyor mu proje var mı bilgi verin lütfen...

sayfa 276
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet