Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 270
misafiredu
4 hafta önce - Pzr 19 Ksm 2017, 10:28

Arkadaşlar şimdi bu Dedeardı için diğer forum sayfasından öğrendiğimiz belediye hiç sorun yok ruhsat veriyoruz diyormuş ama 1 senedir bir tane bile inşaat yok. O zaman talep yok mu diyeceğiz. Bu konuda gerçekten bilgisi olan varmı. teşekkürler

Misafir c41

3 hafta önce - Pzr 19 Ksm 2017, 18:04

DEDEARDININ GÜNLERI SAYILI, 2019 da YAPILIM BASLAR !! BAGLUMU BÖLGE OLARAK SÜPER BIR YER. FERAH, HAVASI TEMIZ, YÜKSEK YASAM KALITESI BIR BÖLGE OLACAKTIR. PROTOKOL YOLUNU UNUTMALYALIM. BU YOL ANKARANIN AYNASI OLACAKTIR !!

Misafir 8c0

3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 01:29

yillardir bu.bolgenin arsalriyla oynamak istiyen zavalliciklar hic merak etmeyin kazdiniz kuyulara dustuğünuzun farkinda misiniz sizede nasib.olmiyacak omŕün yetmiyecek...ankaranin en gozde yerlesim alani bir kac cakalin yönlenditmesiyle acinacak durumda...baglum kendini yenilemesini yapamadi cunku gelismelere hazir degildi.adeta sahip sizdi.gelismereden korktu acinacak durumda kaldi.

Misafir 8c0

3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 01:51

Dede ardi arsa olarak satildigi günlerde bursaklar bostan tarlasi olrak geciyordu...dedeardinda anlasilmiyan bir uygulama var koj olarak okulu var ibadet yeri olarak gösterisli Camisi.var ama.okulda ogrenci Camide Cemat yok...96 da imari bitmiş imar tapulari verildi tam 20 sene imarini parmakladilar.birleri Baglumla uğrasiyor allahtan temennimiz boynu altinda kalitda bizde o ani görürüz.alma mzlumun ahini.sonun feciolur...

Misafir 4bb

3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 02:30

Kimler bu istenmiyen durumlari yapmis olabilir ilk akla gelen belediye mi acaba yoksa kimin bunda cikari olabilirki yani buralarin faaliyete gecmemesinde bizlerinde hatasi yokmu arsa sahibi olarak bizim biraz var hesaplamalara Gore 10-12_daire bekliyoruz ama hic bir hareketimiz yok toplu halde belediyeyemi gittik ne yattik simdi zannedersem yolun sonuna geldik kolej yapildi yollar aciliyor oteki okullar itfaiye ve polis karakolu yapilacak bundan sonra herhalde geriye donus olmaz kisa zamanda belki okullarla beraber bizim yerlerimizde yapilmis olur moralimizi yuksek tutalim onumuzdeki yaza hareketlenme olacak biliyorum arsa fiyatlarida artacak cok guzel proje evleri yapilacak okullar yanimizda ovacik AVM 2 km etlik hataneleri 5_6 km bundan iyi yermi var havalani yakin hep beraber gorecegiz otel yaptiran arkadadlarimiz olacak Jersey yakinda duzelecek simdi bazilari derki baglumda otelmi olur dünya kuculdu havaalanina gelen tabiki yakin olan yeri tercih Eder sahsen bende biryere gidecegim zaman yurt ici veya disi otel havaalanina yakin olsun diyorum cok insanlar boyle dusunuyor onun icin yakinda hersey duzelecek buna kesinlikle inaniyorum taten baglum onemsiz olsa devlet milyonlarca lira harcarmi buraya lux evler yapilirsa egitim egitimli insanlarin gelmesiyle durumlar degisir yani 600000 TL Eve Verein herhalde arabasida olur butun merkezlere kisa zamanda gidilir bizazda guzel yonlerini konusalim biktim bu negatif dusunenlerden

Misafir 722

3 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 20:15

Herkese iyi akşamlar ben Bursa’da ikamet ediyorum uzun süredir bağluma gelemedim kent koop yanında arsam var bu bölge de inşaatlar başladımı veya ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı yazarsa sevinirim

Misafir 09b

3 hafta önce - Çrş 22 Ksm 2017, 19:09

Tamam Pursaklar erken gelisti ama, Baglum muhtesem bir yer olacaktir. Bölge planlamasi dört dörtlüktür. Kuzey Ankaranin en rahat ve ferah yeri olacaktir.

Misafir 8c0

3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 00:19

bilindigi gibi dede ardinda 96 yilinda imar tapulari verildi 10 katli binalarda yapildi...imar durumu 3 sefer yenilendi belediye kendi verdigi imar durumunu 3 sefer degistirdi 2015 yilinda uçunü sefer imar tapularini bu son imar dir.dedi yani 96 2015 imar isiyle birilei oynadi.dede ardinda kollej var öğrencisi yok cök güzel bir Camisi var Cemat.yok Düğün salonu var müsterisi.yok dede ardi bu kadar anlsilmaz.bir yer...Keçiöreni. icin paha.bicilmez bir yer.dede ardi arsa olarak.satilirken Ovaciğin adi yoktu dede ardi uluslar arasi.otobanin bitisiği ankara hava alanin yol guzer gahi en yakin mesafesinde.sincan umut köyde daireler 300 uzerinde dede ardinda 100 bin civari burada bir terslik var veya cok bilenler buraya.yatirim yapmamislar düsune biliyousumuz Sirkeli de arsalar bağlu gecmis.
urada Belediye birinci derecede etkilidir.belediye yüzünü nereye cevirirse orasi ihya oluyor.bir ankarali olarak ankarayi bilenim Ckirlar ciftligi Susuzin adi.yok ken dede ardi vardi.Melihin cikis yeri baglumdu ama melih bağluma.bir.türlü elini uzatma zahmetinde bulunmadi.Turgut bey verimli olabilirdi ama olmadi.yani durub dururken kimse halini.sormaz.burada arsa alanlar genelde gariban anadolu indaniydi geri kalnda herzaman olduğu gibi onlar oldu.olan bagluma oldu.illede dayin olacak yoksa yok.

Misafir 8c0

3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 00:32

bilindigi gibi dede ardinda 96 yilinda imar tapulari verildi 10 katli binalarda yapildi...imar durumu 3 sefer yenilendi belediye kendi verdigi imar durumunu 3 sefer degistirdi 2015 yilinda uçunü sefer imar tapularini bu son imar dir.dedi yani 96 2015 imar isiyle birilei oynadi.dede ardinda kollej var öğrencisi yok cök güzel bir Camisi var Cemat.yok Düğün salonu var müsterisi.yok dede ardi bu kadar anlsilmaz.bir yer...Keçiöreni. icin paha.bicilmez bir yer.dede ardi arsa olarak.satilirken Ovaciğin adi yoktu dede ardi uluslar arasi.otobanin bitisiği ankara hava alanin yol guzer gahi en yakin mesafesinde.sincan umut köyde daireler 300 uzerinde dede ardinda 100 bin civari burada bir terslik var veya cok bilenler buraya.yatirim yapmamislar düsune biliyousumuz Sirkeli de arsalar bağlu gecmis.
urada Belediye birinci derecede etkilidir.belediye yüzünü nereye cevirirse orasi ihya oluyor.bir ankarali olarak ankarayi bilenim Ckirlar ciftligi Susuzin adi.yok ken dede ardi vardi.Melihin cikis yeri baglumdu ama melih bağluma.bir.türlü elini uzatma zahmetinde bulunmadi.Turgut bey verimli olabilirdi ama olmadi.yani durub dururken kimse halini.sormaz.burada arsa alanlar genelde gariban anadolu indaniydi geri kalnda herzaman olduğu gibi onlar oldu.olan bagluma oldu.illede dayin olacak yoksa yok.

Misafir 012

3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 04:27

Haklisinizda gecmisi birakalim gelecege bakmamiz lazim yani fazla üzülmeye gerek yok olan olmus simdi elimizde 25 kat olabilecek tapularimiz var cocuk oyuncagi degil dizgun planda evler yapilirsa KI yapilacak ortalama daireler500_600 bin lira olacak bu kesin yani 2000 m2 yeri olan arkadasimiz 2 yila kadar 5_6 milyonluk servete kavusacak baska bir sey daha keciorende EV yapilacak arsami kaldi simdilik sadece baglum gorunuyor bence dedeardi ovaciktan iyi olacak bu Benin gorustum yakinda hep beraber gorecegiz

sayfa 270
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet