Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir 99c

2 yıl önce - Çrş 11 Ksm 2015, 00:51

Bu köserlik çok değerli diyorlar büyük yatırımlar olcakmiş.gümüşoluga toki girmiş bayaa bir söylentiler var.ne derece doğru buralara yatırım yapilirmi gidipte görenler varmı.yoksa söylentiden ibaretmi.toki girdiyse nerelere yapacak bu konutları

Misafir 198

2 yıl önce - Çrş 11 Ksm 2015, 14:49

misafir99c nereden duydunuz kösreliğin cok degerli oldugunu...ben bılmıyorum o kadar degerlı mı degıl mı.. dag bası gıbı bıryer.tek ozellıgı artısı göletının ollması projelı bır golet...ama hala askıda... baglum ıle pursaklar saray kecıoren ortasında kalması

Misafir 29e

2 yıl önce - Çrş 11 Ksm 2015, 21:56

Bu sitede başka başlık altında konuşuyorlardı.kõserlikten kazana kadar yol gidecek.yollar yapiliyo köserlige doğru m2 fiyatlar çok artacakmiş gümüşoluk köserlik sirkeli kazan buralar hep değerli

albayrak5561
2 yıl önce - Çrş 11 Ksm 2015, 22:48

sizin dedıgınız kösrelik kösrelkkızıgı olmasın.dedıgınız yer kecıoren kösrelıge benzemıyor. sız sanırım pursaklara baglı kösrelıkkızıgından bahsedıyorsunuz

Misafir ac4

2 yıl önce - Prş 12 Ksm 2015, 20:30

Evet dediğiniz gibi sanırım pursaklara bağlı kosrelik.bu keciorene bağlı olanı bilmiyordum.ama pursaklarinki çok konuşulan bir yer olmuş

albayrak5561
2 yıl önce - Prş 12 Ksm 2015, 21:01

evet kösrelikkızıgı orası pursaklara baglı.... kösrelık kecıorende var hatta bnde yenı ogrendım cubuk kösrelik bile var

Misafir 705

2 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 00:16

Oralarada ne yapılacaksa kimse bilmiyo kulaktan kulağa bilgiler iste.resmi bişey yok ortada

albayrak5561
2 yıl önce - Cmt 14 Ksm 2015, 03:30

yokmu baglum ve kösrelık ve kösrelık goletı ıle alakalı bılgısı olan bu cıvarda arsa tarla yatırımı olan yokmu arkadaslar.

kösrelıkten ımar gececek ama ne zaman bılmıyorum.beledıyeye bılgı edınmeden defalarca sordum en son kı cevapları ımar calısmaları devam ettıgını suan mulkıyet analızlerının yapıldıgını belırttıler

fersan1
2 yıl önce - Pzr 15 Ksm 2015, 16:49

Bağlum Dedeardından otobana çıkıp ASKİ yanından çıkarak Ostim sanayi bölgesine en fazla 5 dakikada varılabilir. Ancak buna rağmen Bağlum bölgesinin bu kadar sessiz olması sanki fırtına öncesi sessizliği andırıyor. Onun için bu bölgenin yakın zamanda GÖZDE yerlerden olcağı kanaatindeyim.

albayrak5561
2 yıl önce - Pzr 15 Ksm 2015, 21:38

baglum ıcın 5+ yıl dıyorum cag atlaması için

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet