Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Esenboğa Emlak Piyasası ve imar bilgileri
« önceki   1234 ... 161162163   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 3
Misafir 7a7

2 yıl önce - Sal 10 Ksm 2015, 13:35

Esenboğa imarı ile ilgili bilgisi olan var mı ?

Misafir 682

2 yıl önce - Sal 10 Ksm 2015, 14:16

YBU yatırıma çok teşekkürler.ülker kavşağı kazan yolu haritasını yayınlamışlar.bazı yalancı emlakçılar karşıyakadan geceçek diyorlardır.yalanları acaba ortaya çıktı mı.

Misafir 95e

2 yıl önce - Sal 10 Ksm 2015, 15:39

Kosrelikkizigi bahcelievler 1000 imar askıya çıktı imar da 50 yollar görülüyor rand şuanda kosrelikkizigi ve bahcelievler de sağlanacak öyle görülüyor yol çizimlerini yapmışlar şuanda 2 kat görülüyor önümüzdeki günler yükselecek diyorlar aynı gumusoluk gibi

Misafir 0d3

2 yıl önce - Sal 10 Ksm 2015, 16:31

Esenboğa'dan haber varmı ? rant Esenboğa mahallesinede uğrarmı ? yahu şu Esenboğa imarı ne gizemli bir şeymiş vede bir türlü bitmek bilmiyor.

Misafir abc

2 yıl önce - Çrş 11 Ksm 2015, 17:14

büyükşehire imar değişikliği gönderilmiş , adalar birleştirilmiş yeni adalar oluşturulmuş , adaların bir kısmıda olduğu gibi muhafaza edilmiş parseller birleştirilmiş , bir kısım adalarda ise hiçbir değişiklik yapılmamış , ancak emsal değişiklikleri nelerdir bilinmiyor , söylenene göre değişen kısımlar 8 kat olacakmış , 25-40-50 metrelik yeni yollar düzenlenmiş , metro üniversiteden çıkıp esenboğa mahallesinin çubuk çayı paralelinde üst taraflarından devam edip güldarpı yakınlarına kadar devam edip çubuk'a ulaştırılması düşünülüyormuş , esenboğa mahallesi için yatay yapılaşmadan ziyade dikey yapılaşma planlanmış , ayrıca çubuk çayı boyunca rekreasyon alanları oluşturulmuş yaya ve bisiklet yolları vs. tabi büyükşehir ne diyecek mesele burda ... bölge emlakçılarının verdiği bilgiler !

Misafir a44

2 yıl önce - Çrş 11 Ksm 2015, 17:18

Esenboğa imarında melikşah yolunun solundaki 3 kat imarlı arsalar da değişiklik olacak mı ?

Misafir 605

2 yıl önce - Çrş 11 Ksm 2015, 17:25

yapılan değişiklikler hangi tarafları kapsıyor o konuda bilgim yok maalesef , tabiki üniversiteye 1000-1500 m mesafedeki adaların plan değişikliğinden etkilenmesi kuvvetle muhtemeldir , daha öncesinde bölgedeki 3 katlılar içinde değişiklik yapılması istendiğini duymuştum ama melikşah tarafı nasıl olur bilemiyorum , hep beraber bekleyip göreceğiz artık bir kaç aya belli olur heralde eli kulağında artık .

Misafir ef0

2 yıl önce - Çrş 11 Ksm 2015, 17:30

arkadaşlar işin ilginç tarafı bu bölge hala insanlar için pek bilinmeyen tanınmayan bir bölge yatırımcıların gözdesi hala Eskişehir yolu incek bağlıca falan

Misafir 2aa

2 yıl önce - Çrş 11 Ksm 2015, 17:46

kazan yolu projesini inceledim pek birsey anlamadım abadan tarafindanmı geciyor acaba bagluma baglanıp.

Misafir 184

2 yıl önce - Çrş 11 Ksm 2015, 18:06

bahsedilen kazan yolunun üniversiteye yakınlık mesafesi nekadardır ?

sayfa 3
« önceki   1234 ... 161162163   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet