Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Esenboğa Emlak Piyasası ve imar bilgileri
« önceki   123 ... 160161162163   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 161
Seteratain
3 ay önce - Pzr 10 Eyl 2017, 15:40

Yani şu metro ihalesi bi yapılsa bir tarih verilse bile yeter..yanlız 2.etap zaten insaatına baslanmadımı? Bu fotolar daha öncede verildi diye hatırliyorum..tşkler kecioren66

yarsa007
3 ay önce - Pts 11 Eyl 2017, 16:39
Ağustos Emlak Endeksi Açıklandı! İşte Son Bir Ayda Değerlenen Muhitler!

ANKARA 1,814 TL/m²
Ankara'da satılık konutların metrekare ortalama fiyatı bir yılda yüzde 7 oranında artış gösterdi. Satılık metrekare fiyat ortalamasının 1.814 lira olduğu Ankara'da, kiralık evlerde ise ortalama fiyat 10 lira.
Amortisman süresinin 16 yıl olduğu ilde değeri en çok artan ilçeler sıralamasında ilk sırada Çubuk var. İlçede satılık konut fiyatları son bir ayda yüzde 3,7, ikinci sıradaki Pursaklar'da yüzde 1,8 yükseldi. Üçüncü sırada yer alan Yenimahalle'de ise son bir aylık artış yüzde 1,1 ortalamasında.

Çubuk
%3,7
Pursaklar
%1,8
Yenimahalle
%1,1
Kahramankazan
-%3,5
Keçiören
-%1,6
Polatlı
-%0,3

Hurriyetemlak.com <bilgi@e.hurriyetemlak.com> alıntıdır.

swordneo
3 ay önce - Sal 12 Eyl 2017, 13:39

Metro cubuga kadar giderse cubuk cok kiymetlenecek. Arsalar tarlalar cok ucuz. 3-4 sene beklemek sartiyla yatirim yapilabilir diye dusunuyorum.

Doga_adami
3 ay önce - Cum 15 Eyl 2017, 09:33
Balıkhisar Arazilerindeki Tarımsal Sit Alanı Şerhi

Facebook Ankara Akyurt sayfasındaki habere göre , tarımsal sit alanı uygulaması, yargı kararı ile kaldırılmış ve bölgedeki yatırımcıların mağduriyetleri kısmen giderilmiştir. E-devletten tapudaki şerhi kontrol ettiğimde gerçekten kaldırıldığını gördüm.

Hayırlı olsun, devamı da gelir inşallah.

Burgaz06
3 ay önce - Pzr 17 Eyl 2017, 18:19

Esenboğada arsa satanlar azalmış ilanda eskisi kadar imarlı yerler kalmamış olanların çoğu hisse bi gelişmemi var acaba

ibrahimhy
2 ay önce - Sal 19 Eyl 2017, 17:50

Sayfanın geçen yılki dinamizmi yok; fırtına öncesi sessizlik gibi İmarsız yerlerde durum nasıl acaba? Nasıl bir seyir izler?

Burgaz06
2 ay önce - Sal 19 Eyl 2017, 22:18

İlanlara bakıldığı zaman doğru düzgün satılık imarlı yer yok doğrusu

Seteratain
2 ay önce - Pzr 24 Eyl 2017, 15:58

Selam arkadaşlar
Geçen hafta sonu esenboga melikşah ve üniversite civarini gezmeye gittim..malum yazan çizen çok ama gözle görmek daha mantıklı..esenboga tarafinda trafik artmış onu gordum..meliksaha giden yol villalar huzur evi vs yolu asfaltlanmis..kaymak gibi yol olmus universitenin icinde otobus duraklari hatta otobusler calisiyo ancak ring mi yoksa kartli ego mu anlayamadim..kaldirim yolu yapilmis..birseyi goremedim 2.etap etutu yapildi calismalar basladi denildi orayi goremedim..ama gidisat iyi

Ve cok fazla gezici var emlak bireysel vs giden gelen cok..ankarada olmadigim icin ara ara boyle gidip geziyorum oralari ancak metro ihalesi sonuclanirsa seneye yazin dahada hizlanir dusuncesindeyim

Burgaz06
2 ay önce - Pzr 24 Eyl 2017, 20:19

İnşaat izni çıkarsa arsalar el yakar orda

ibrahimhy
2 ay önce - Pts 25 Eyl 2017, 17:09

Gökçek Başkanın devam edip etmeme durumu da oradaki piyasayı etkiler diye düşünüyorum.

sayfa 161
« önceki   123 ... 160161162163   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet