Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Erzurum Silüeti
1234   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Eren Aksoy 25

3 yıl önce - Cmt 07 Ksm 2015, 01:47
Erzurum Silüeti

Silüet Nedir ?

Silüet (Fransızca: "silhouette"), bir şeyin yalnız kenar çizgileriyle tek renk olarak beliren görüntüsü, gölge. Bir şeyin yalnız kenar çizgileriyle beliren görüntüsü. Daha çok şehirlerin, dağların, belli yükseklikleri olan coğrafi elemanların panaromik görüntüsü için siluet tabiri kullanılır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Sil%C3%BCet

Erzurum Silüeti

Erzurum Silüet Tasarımlarını ve Silüet Fotoğraflarını bu başlık adı altında paylaşalım...

Eren Aksoy 25

3 yıl önce - Cmt 07 Ksm 2015, 13:22

(+)

Daha anlaşılır halde görünmesi için Tuğralı yükledim...

Eren Aksoy 25

2 yıl önce - Pts 23 May 2016, 19:52

İlk defa bir silüet çalışması yaptım...

(+)

Berk25

2 yıl önce - Sal 24 May 2016, 16:52

Eren kardeşim çalışmandan ötürü çok teşekkürler. Pembe ve Turkuaz renkleri ile daha çok farkındalık yaratmışsın. Renkler birbirine çok yakışmış. Doğu Anadolu Bölgesi'nin ilk gökdeleni olan 1970'te yapılan 15 Katlı Kuşkay Apartmanı'nı eklemende güzel olmuş.

Eren Aksoy 25

2 yıl önce - Pts 30 May 2016, 21:56

Alıntı:

Eren kardeşim çalışmandan ötürü çok teşekkürler. Pembe ve Turkuaz renkleri ile daha çok farkındalık yaratmışsın. Renkler birbirine çok yakışmış. Doğu Anadolu Bölgesi'nin ilk gökdeleni olan 1970'te yapılan 15 Katlı Kuşkay Apartmanı'nı eklemende güzel olmuş.

Beğenmiş olmanıza sevindim, çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz Kuşkay Apartmanı'nın yapıldığı 1970 Tarihli bir fotoğraf

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler