Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Selahattin
14 yıl önce - Çrş 22 Hzr 2005, 16:11
Türk Telekom Fatura Zarfı

Bugün evde faturalara bakarken,Türk Telekomun fatura zarfındaki reklam gözüme ilişti.Bir dünya haritası basmışlar ama haritada Türkiye yok!!!Evet aşağıdaki fotoğraflarda da görüceğiniz üzere Türkiye yok.

(+)

(+)

En kısa zamanda e-posta yoluyla bunu yetkililere uyaracağım.Ayrıca sizlerde uyarı nitelikli e-postalar yollayın ki bu yanlışlıktan vazgeçsinler.

Adresler:

http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp ...yfa_id=216 Tüm TT ile ilgilii e-posta adresleri

bkm_basin@telekom.gov.tr

enes

14 yıl önce - Çrş 22 Hzr 2005, 16:33

allah allah bugün benimde elime geçti ama hiç dikkat etmemişim. Teşekkürler dostum, bir mail de ben attım.

Hüseyin SAYIN
14 yıl önce - Çrş 22 Hzr 2005, 17:23

SELAHATTİN BEY ;
ÇOK DİKKATLİSİN , : )))
BEN DE BİR UYARI MAİLİ ATIYORUM
TEŞEKKÜRLER

HAKAN©

14 yıl önce - Çrş 22 Hzr 2005, 17:39

Dikkatiniz için tebrikler Selahattin bey,
Türkiye olmadığı gibi, Karadeniz'i ve Yunanistan'ı da yutmuşlar.

Ayrıca bu resmin dünya haritası ile uzaktan yakından alakası yok. Acaba buna onay verenler başka gezegende mi yaşıyor.

Okan Akin

14 yıl önce - Çrş 22 Hzr 2005, 17:41

Sevgili Selahattin ,

Dikkatin icin tesekkurler. Inan Burada Telekom acaba Turk Halki`na bir mesaj mi vermek istiyor da biz anlamiyoruz diye dusunuyorum.

Tabiki benden hemen bir uyari mesaji gonderilmistir sayenizde. Ne kadar cok yurt disinda olsam da yinede hassasiyetlerimiz bakidir.

Okan

OsMaN UyGuN

14 yıl önce - Prş 23 Hzr 2005, 00:22

renginden de anlaşılabileceği gibi kızıl gezegen mars olmalı

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Prş 23 Hzr 2005, 03:21

Selâhattin Üstadım... Dikkatiniz için teşekkür ederiz... Hemmen ben de uyarı mesajını gönderiyorum... Anlaşılan bu resim, erken jeomorfolojik döneme gönderme yapan bir resim!... Akdeniz-Karadeniz-Ege-Marmara-Trakya-Anadolu-İyonia-Kıbrıs-Girit-Mora hepsi birlikteler, daha yerkabuğu henüz soğuma sürecine girmediği için, bloklarda ayrışma da başlamamış! Bir tek İtalya oluşmuş. Bir de en kuzeyde -sanki pek lâzımmış gibi- en ince ayrıntısına ve girintisine kadar İngiltere'yi de çizmişler (Yani "PTT o kadar eski bir kurumdur ki, geçmişimiz taa cilâlı taş devrine kadar uzanır" esprisini sunmak istemişler anlaşılan abonelerine!!!)

Akın KURTOĞLU

Okan Akin

14 yıl önce - Prş 23 Hzr 2005, 12:15

Sevgili Akin,

Gulmekten kasiklarima agri girdi inan...

Sevgilerimle

Ümit Yıldırım

14 yıl önce - Prş 23 Hzr 2005, 13:53

Alıntı:
Yani "PTT o kadar eski bir kurumdur ki, geçmişimiz taa cilâlı taş devrine kadar uzanır" esprisini sunmak istemişler anlaşılan abonelerine.

Ve hala o eski anlayışla yönetildiğini de gösterir bu. Telekom'un strallerinden birini göreniniz oldu mu hiç? Ben gördüm. Kendinizi Afganistan'da sanabilirsiniz. Devletin kurumlarından fazla bişey beklemeyin.

Bir de buna tepki gösterdiğimiz kadar, telefonlardan alınan sabit ücretlere de tepki göstersek, işte o zaman gerçekten işe yarar bir iş yapmış oluruz. Telefonunuz ile hiç konuşmasanız bile, bire sene boyunca 7x12=84 YTL para alıyorlar. Bu parayı devlete vermektense, fakir bir çocuğa vermeyi tercih ederim. 20 milyon sabit telefondan alınan 7 YTL lik yıllık ücret 84x 20 milyon = 1.680.000.000 YTL ediyor. Bu para ile doğuda 1.500 tane fabrika açabilir, terörle uğraşan işsiz gençlere iş imkanı yaratabilirsiniz. Bu para ile küçük ölçekteki bir doğu şehrini baştan aşağı yeniden inşa edersiniz.

Böylesine büyük bir para ne kadar verimsiz kullanılıyor, bu ortada. Yoksa çok verimli olarak ceplere mi aktaralıyor? Bu da olabilir. Her iki durumda da bir kazancımız olmadığı ortada.

Sina

14 yıl önce - Prş 23 Hzr 2005, 18:16

İşte size birleştiriciler hep bölücü olacak değil ya, bunlar da birleştirmiş, bizi çok seviyor olmalılar.

Yazık yahu, bu nedir biliormusunuz? İşi baştan savmak, amannn uğraşamamcılık... Birçok konuda yaşadığımız olaylarla birebir örtüşüyor.

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET