Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yeni İzmir Alsancak Stadı Projesi ve Inşaatı (12,000)
« önceki   12345 ... 949596   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 4
Misafir 4bd

4 yıl önce - Cum 19 Şub 2016, 12:29

Takim belirlemek s tad talep etmiyorum sikildim sizin futbolunuzdan yeter goz goz diye bagirip 3 buyuklri tv de izleyip sifreli paketlere para yagdirip istanbul takimini zengin edersiniz..birileri izin vermeden izmir takimi lige cikmaz bunu.kafan alsin artik..stadla is bitmez git basket izle buz hikeyi izle azcik.spor yap futbol degil nargilenin komuru bitmis hadi

GözGöz1925
4 yıl önce - Cum 19 Şub 2016, 12:38

Alıntı:
Takim belirlemek s tad talep etmiyorum sikildim sizin futbolunuzdan yeter goz goz diye bagirip 3 buyuklri tv de izleyip sifreli paketlere para yagdirip istanbul takimini zengin edersiniz..birileri izin vermeden izmir takimi lige cikmaz bunu.kafan alsin artik..stadla is bitmez git basket izle buz hikeyi izle azcik.spor yap futbol degil nargilenin komuru bitmis hadi

3 İstanbul takımını tvden izlemiyoruz, nasıl İzmirlisin, İstanbul takımlarını gözünde büyütüyorsun, git sen izle hokeyini senin yaklaşımınla söyleyim sanki hokey şampiyonlar ligini alacaksınız.

Misafir 4bd

4 yıl önce - Cum 19 Şub 2016, 12:44

Buz hokeyinde turkiye sampiyonuyuz farkindamisin sen
Sen.nasil izmirlisin haberin yok iste yazik basketboldada durum boyle sampiyonuz ama organizasyonları istanbula cekiyolar senin bundanda haberin yoktur tabi.. bence sen kafani kaldırıp etrafina bak izmirliligini sorgula
Stad stad baska bildigin yok biktim stadindan

kami suyutmaz
4 yıl önce - Cum 19 Şub 2016, 14:26

Yenileme çalışmaları ne durumda acaba?

GözGöz1925
4 yıl önce - Cum 19 Şub 2016, 14:35

Alıntı:
Buz hokeyinde turkiye sampiyonuyuz farkindamisin sen
Sen.nasil izmirlisin haberin yok iste yazik basketboldada durum boyle sampiyonuz ama organizasyonları istanbula cekiyolar senin bundanda haberin yoktur tabi.. bence sen kafani kaldırıp etrafina bak izmirliligini sorgula
Stad stad baska bildigin yok biktim stadindan

Şehrimiz İstanbul takımı tutanlar kaynıyor.

Misafir 4bd

4 yıl önce - Cum 19 Şub 2016, 15:40

Sehrimiz kafası sadece goztepede tv den.mac izleyip göbeğini kasiyip nargilesini icen hayatinda halisaha bile yapmamış sporla alakasi olmayan yenilince kirip doken taraftarla dolu..
bu daha aci bi durum

mahmut11
4 yıl önce - Cum 19 Şub 2016, 15:51

Bu hakaretlerin tek sebebi «hazımsızlık» böyle sevivesiz laflar kullanarak ne olduğunu belli ediyorsun işte. O hakaretleri aynen sana iade ediyoruz..

En son mahmut11 tarafından Cum 19 Şub 2016, 15:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

GözGöz1925
4 yıl önce - Cum 19 Şub 2016, 15:58

Alıntı:
Sehrimiz kafası sadece goztepede tv den.mac izleyip göbeğini kasiyip nargilesini icen hayatinda halisaha bile yapmamış sporla alakasi olmayan yenilince kirip doken taraftarla dolu..
bu daha aci bi durum

Göztepe de tvden maç izleyenler biz değilizki onlar İstanbul sempatizanları, bir şehirde spor kulüplerin ne kadar güçlüyse taraftar ve başarı olarak hem yerel de hem de ülke çapında söz sahibi olursun.

mahmut11
4 yıl önce - Çrş 02 Mar 2016, 03:44
Alsancak için kollar sıvandı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın en kısa zamanda ihalesini yapacaklarını açıkladığı, yeniden inşa edilecek Alsancak Stadı'nda zemin etüdü çalışmaları başladı. Depreme dayanıksız olması nedeniyle yıktırılan stadın tekrar yapımı kapsamında zemin etüdü yapılıyor. Etüdün tamamlanmasının ardından projenin sonuçlandırılacağı ve stat inşaatının başlayacağı bildirildi.

Alsancak Stadı'nda yıkım aşamasında zeminin zarar görmemesine özen gösterilmişti. Zemini hazır olan stadın yeni projeye göre tribünleri ve diğer bölümleri inşa edilecek.

Devamını okuyun : http://www.yeniasir.com.tr/spor/2016/03/02/izmire ...a-kocaoglu

cCcenk38
3 yıl önce - Cum 18 Ksm 2016, 14:17

Altay taraftarı Yeni Alsancak Stadı'nın nasıl olması gerektiğini çizerek bir tasarım ortaya çıkardı ve yönetime sundu.

Güzel olmuş harbiden. Umarım Altay'a güzel bir stadyum inşaa edilir.

sayfa 4
« önceki   12345 ... 949596   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet