Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Karaman Ahmet
1 yıl önce - Pts 14 Ksm 2016, 01:52
Konya Anadolu Selçukspor'umuz 1 - 0 Bucaspor

Alıntı:
Spor Toto 2. Futbol Ligi Beyaz Grup 12. Hafta karşılaşmasında Konya Anadolu Selçukspor’umuz iç sahada Bucaspor karşısıda 1-0 galip geldi.

Karşılaşmanın tek golü 28. dakikada Ali Kuleli kaydetti.

Stadyum :Konya Büyükşehir Belediyesi ATATÜRK

Hakemler: Yavuz Çetin, Engin Gökçe, Nevzat Teker

Konya Anadolu Selçukluspor'umuz: Emre Selen, Ali Kuleli, Ragıp Başdağ, Oğuz Gürbulak (75' Gökhan Öztürk) Burak Saban( 90' Ahmet Karaman) Ayberk Altan(79' Süleyman Türkeş ) Arif Demir, Muhammet Yürükuslu, Berat Çetinkaya, Volkan Koçaloğlu, Maksut TAŞKIRAN

Yedekler: Mücahit Atalay, Faruk Yıldıran, Ahmet Önay, Ufukhan Bayraktar

Bucaspor: Kurtuluş Yurt, Emre Toraman(40' Onur Alkan), Zafer Çevik, Mehmet İncebacak, Emin Aladağ, Adil Demirbağ, Murat Akyüz, Erkan Taşkıran, Veli Kızılkaya, Abdullah Balıkuv (79' İlyas Çakmak) Sancar Yıldırım (61' Şenol Akın)

Yedekler: Alpay Aldemir, Ömer Kamberoğlu, Kemal Mert Özyiğit, Ahmet Tamet

Gol: 28' Ali kuleli (Konya Anadolu Selçukspor'umuz)

Sarı kart: 29' Adil Demirbağ,58' Erkan Taşkıran, 69' Mehmet İncebacak (Bucaspor), 78' Emre Selen (Konya Anadolu Selçukspor'umuz)

http://anadoluselcuk.org.tr/haber.asp?HaberID=1818

Konyasporun alt yapisi Anadolu Selcukluspor bu galibiyet sonrasi 12 haftada 17 puan toplayarak, Tff 2. lig Beyaz gurupta 7. sirada yer aldi.

arahman_33
1 yıl önce - Pts 14 Ksm 2016, 13:21

Karaman Ahmet
1 yıl önce - Pts 14 Ksm 2016, 18:50

selimengin
1 yıl önce - Sal 15 Ksm 2016, 07:06

Alıntı:
Hatta kosu pisti alani kaldirilip, mevcut 3.000 kapasiteli tribünün aynisi karsi tarafa yapilsa, kale arkalarinada 1.000-2.000 kapasiteli birer portatif tribün yapilsa, 8.000-10.000 kapasiteli, kutu gibi bir yedek stadimiz olur.

Konya Atatürk stadı yıkılacak. Oradaki koşu pisti gidecek. Buradaki koşu pisti de giderse Konya il merkezinde atletizmcilerin antreman yapacağı başka koşu pisti kalmaz. Futbol dan başka sporlarda var.

Karaman Ahmet
1 yıl önce - Sal 15 Ksm 2016, 11:43

Karaman Ahmet
1 yıl önce - Sal 22 Ksm 2016, 10:25
Ofspor 0 – 1 Konya Anadolu Selçukspor’umuz

Alıntı:
Spor Toto 2. Futbol Ligi Beyaz Grup 13.hafta karşılaşmasında Konya Anadolu Selçukspor’umuz deplasmanda Ofspor’u 1 -0 yendi. Müsabakanın tek golünü 71.dakikada Ayberk Altan kaydetti.

Stad: Of İlçe

Hakemler: Tugay Kaan Numanoğlu, Mehmet Kağan Bingül, Serdar İla

Ofspor: Yunus Emre Kırdal, Barış Kasaroğlu (76' Furkan Karabatak), Arif İşçi, Fatih Gültekin, Fatih Kaan Arıman, Ferhat Aydın, Canberk Özçakır (62' Feyyaz Aydil), Emre Aydın (83' Hamdi Dereli), Muhammet Fettahoğlu, Nevzat Bilen, Sergen İlhan
Yedekler: Beycan Kaya, Atakan Ekiz, Ethem Yılmaz, Oğuz Yıldırım

Konya Anadolu Selçukspor’umuz: Emre Selen, Volkan Koçaloğlu, Berat Çetinkaya, Muhammet Yürükuslu, Arif Demir, Oğuz Gürbulak (85' Gökhan Öztürk), Maksut Taşkıran, Burak Saban (90' Ufukhan Bayraktar), Ali Kuleli (61' Süleyman Türkeş), Ragıp Başdağ, Ayberk Altan
Yedekler: Mücahit Atalay, Ahmet Önay, Ahmet Karaman, Faruk Yaldıran

Gol: 71' Ayberk Altan (Konya Anadolu Selçukspor’umuz)

http://anadoluselcuk.org.tr/haber.asp?HaberID=1825

Anadolu Selcukluspor su anda 13 macta 20 puanla 7. sirada. Hedef Play Off üzerinden Tff 1. lige cikmak ve Konyasporumuzun genclerine daha üst seviyede pisme imkani saglamak.

Konyasporumuzun pilot takimi Anadolu Selcukluspor dolu dizgin ilerliyor.

Karaman Ahmet
1 yıl önce - Pzr 18 Arl 2016, 15:52
Hacettepe Spor 0 - 2 Konya Anadolu Selçukspor'umuz

Alıntı:

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta, Konya Anadolu Selçukspor’umuz ilk yarının son haftasında deplasmanda oynadığı müsabakada Hacettepe Spor’u 2-0 mağlup etti.

Stad: Cebeci İnönü

Hakem: Ali Adıgüzel, Onur İçyer, Mehmet Mithat Levent

Hacettepe Spor : Yasin Davuş, Rahmi Can Karadaş, Mert Çetin, Devrim Aksongur, Ömer Akyörük, Taylan Antalyalı (52' Onur Uslucan) , Abdullah Balıkçı (81' Enes Uzun), Kadir Ari (60’ Mehmet Bektaş), Volkan Kılıç, Hüseyin Çolak, Noyan Öz

Yedekler: Übeyd Adıyaman, Murat Şatin, Yusuf Çataloluk, Onur Erdem Günel

Konya Anadolu Selçukspor'umuz: Mücahit Atalay, Özkan Taştemur, Arif Demir, Ahmet Önay, Volkan Koçaloğlu, Maksut Taşkıran, Ragıp Başdağ, Oğuz Gürbulak, Ali Kuleli, Burak Saban (88' Süleyman Türkeş), Abdulkadir Kuzey (84' Ayberk Altan)

Yedekler: Emre Selen, Muhammet Yürükuslu, Ufukhan Bayraktar, Ahmet Karaman, Ali Aydemir

Goller: 47' Abdulkadir Kuzey, 90' Ayberk Altan (Konya Anadolu Selçukspor’umuz)

Sarı Kartlar: 53' Hüseyin Çolak, 87' Mehmet Bektaş (Hacettepe Spor), 90' Ayberk Altan (Konya Anadolu Selçukspor’umuz)

http://anadoluselcuk.org.tr/haber.asp?HaberID=1854

Adim, adim Play Off...

Karaman Ahmet
1 yıl önce - Cum 06 Oca 2017, 20:00
Eren Açıkgöz ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladık

Alıntı:
Sezonun ikinci yarısına Antalya Papillon Belvil Otel'de yaptığı kamp çalışmaları ile hazırlanan takımımız kadrosuna İnegölspor’dan forvet oyuncusu Eren Açıkgöz’ü kattı.

Sportif Direktörümüz Mesut Erçetin ile birlikte resmi sözleşmeyi imzalayan Eren Açıkgöz 1.5 sezon Konya Anadolu Selçukspor’umuzun formasını giyecek.

Sezon başında attığı gollerle takıma büyük katkı sağlayan Seddar Karaman’ın yaşadığı üzücü sakatlığın ardından forvet hattında yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırmak adına bu transferi gerçekleştirdiklerini belirten Sportif Direktörümüz Mesut Erçetin: “ Eren, kendisini bu ligde kanıtlamış şampiyonluklar yaşamış bir arkadaşımız. Tecrübeleri ile takımımıza yapacağı katkılar için şimdiden kendisine teşekkür ediyoruz. Teknik kadromuzun raporu doğrultusunda büyük bir özveri gösteren Yönetim Kurulumuzun katkıları ile bu transferi gerçekleştirdik. Genç arkadaşlarımızın geleceğe hazırlanması noktasında güçlü bir kadronun içinde tecrübe sahibi bir golcümüzün yer alması bizi mutlu edecek. İnşallah birlikte iyi bir sezon geçiririz” dedi.

Spor Toto 2. Lig kırmızı grup takımlarından İnegölspor’dan takımımıza transfer olan Eren Açıkgöz ise başarılı olmak için buraya geldiğini söylerken : “Transferimde emeği geçen yönetici ağabeylerime teşekkür ediyorum. İnşallah burada çok çalışıp hocamızın verdiği görevleri yerine getirerek takımımı başarılı bir noktaya getirmek için elimizden geleni yapacağız. Transferimin her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

1990 doğumlu Eren Açıkgöz daha önce İnegölspor, Ümraniyespor, Nazilli Belediyespor, Kırklarelispor, Bayrampaşa, Körfez İskenderunspor, Keçiören Sportif A.Ş.,Menemen Belediyespor, Gaskispor, Turgutluspor ve Afyonkarahisarspor formalarını giydi.

03.01.2017

http://anadoluselcuk.org.tr/haber.asp?HaberID=1864

Anadolu Selcukluspor bu sezon Inegölsporda 14 macta 3 gol ve 1 asistle oynayan 27 yasindaki sag kanat oyuncusu Eren Acikgözü almis.

http://www.transfermarkt.com.tr/eren-acikgoz/prof ...ler/231379

Anadolu Selcuklusporda ayni pozisyonda bu sezon 16 macta 2 gol ve 3 asistle oynayan ve Konyaspor dan kiralik gelen 22 yasindaki gurbetci futbolcu Burak Saban var.

http://www.transfermarkt.com.tr/burak-saban/profi ...ler/273053

Anlasilan Ömer Alinin Konyaspordan gitme ihtimali yüksek, Burak Saban herhalde Ömer Alinin yerine kiraliktan Konyaspora dönebilir.

Karaman Ahmet
1 yıl önce - Cum 13 Oca 2017, 16:12
Asfora Marketleri ile Sponsorluk anlaşması imzaladık

Alıntı:
Konya Anadolu Selçukspor’umuz ile Asfora Marketler Zinciri arasında forma sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Kulüp Tesislerimizde gerçekleştirilen törene Kulüp Başkanımız Erkan Genç ile Asfora Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Habib Güngör katıldı.

Burada bir konuşma yapan Kulüp Başkanımız Erkan Genç, kulübümüze verilen bu anlamlı destek nedeniyle Asfora marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Habib Göngür ve tüm yetkililere teşekkür ederken; “Bu çalışmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını dilerim. İnşallah bu çalışma hem takımımıza uğurlu gelir hem de sponsorumuza destekleri olur. Sezonun ikinci yarısıda inşallah sırtımızda Asforanın desteği ile başarılı olacağımıza inanıyorum. “ dedi.

Kulüp Başkanımız Erkan Genç, Spor Toto 2. Futbol Liginde hafta sonunda oynanacak maçlarla başlayacak ikinci yarının hayırlı olmasını dilerken, yeni transferinde katılımı ile güçlerine güç kattıklarını kaydetti. Eren ve Ali Dere’nin takıma büyük bir ivme katacağına inandığını kaydeden Başkanımız Erkan Genç sıkıntısız bir ikinci yarı diledi.

Asfora Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Habib Güngör ‘de Yavru Kartal’a destek veriyor olmanın kendilerini gururlandırdığını kaydederken: “ Böyle bir çalışma için bizi tercih ettikleri için Anadolu Selçukspor Yönetim Kuruluna ve sayın başkan Erkan Genç’e teşekkür ediyorum. İyi bir sezon geçirmeyi ve birlikte güzel başarılara imza atmayı diliyorum “ dedi.

Daha sonra iki taraf arasında 2016-2017 futbol sezonun ikinci yarısında geçerli olacak forma sponsorluğu anlaşması imzalanırken, Kulüp Başkanımız Erkan Genç, üzerinde isminin yazı olduğu formamızı Asfora Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Habib Güngör’e hediye etti.

13.01.2017

http://anadoluselcuk.org.tr/haber.asp?HaberID=1872

Konyasporumuzun pilot takimi Anadolu Selcuklusporunda sponsor destegi almasi güzel.

erkankehya

1 yıl önce - Cum 13 Oca 2017, 16:28

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET