Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
mnu42
4 yıl önce - Sal 30 Ağu 2016, 14:09

Herkes tüm şehitlerimiz için bir Fatiha okusun konu kapansın arkadaşlar.

Misafir e2b

4 yıl önce - Prş 01 Eyl 2016, 15:12

2016 da davaya yeniden bakıldı ve mahkeme Mercedes in yanarak hayatını kaybeden her vatandaşın ailesine 30 bin tl ödenmesine hükmetti

Ezel34
4 yıl önce - Cum 02 Eyl 2016, 15:29

Bir ilçe savcısının koskoca bir dünya devi ile mücadelesinin sonucudur bu. Bu davayı başlaran ve bir müddet devam ettiren hukuk adamını tebrik etmek lazım.

Tayfunars
3 yıl önce - Pzr 07 May 2017, 22:46

(+)

(+)

bahriaskin
3 yıl önce - Pts 08 May 2017, 18:45

O kazada yaşamını kaybeden aileler çocukların adlarını yaşatmak için mahalle halkının desteği ile açtıkları sağlık ocağıda sistem değişikliği ile yokolup gidiyor. Bunda dünya devinin ilgisi suçu yok bizim kendi kendimize duyarsızlığımız.
http://www.denizlihaber.com/saglik/saglik-genel/d ...gi-isyani/

YAŞAR METİN
3 yıl önce - Sal 09 May 2017, 00:52

Bu trajik trafik kazası ile ilgili ne zaman bir yazı veya haber okusam o dönemi ve oldukça fazla olan trafik kazalarını hatırlarım.

Bu kaza çok trajik ve insanı dehşete düşürmektedir. Otobüs üretici şirketin hatasının kabullendirilip hatalarını telafi edici önlemler alınması gerekirken iyi çalışmayan hukuk sistemimiz sayesinde suçlular cezasız kalmış gelişmiş ülkelerde ki adli sistem etkin işletilememiştir.

Misafir a7b

3 yıl önce - Pzr 11 Hzr 2017, 06:38

bu kazanın videosu yokmu

Misafir 604

3 yıl önce - Cmt 08 Tem 2017, 01:25

o dönem haberlerde bu kazayı vermişlerdi o kazanın haber videosu yokmu bulupta paylaşandan allah razı olsun şimdiden ayrıca kazadan sag kurtulan fetullah kiriş faceden buldum ilahiyat okuyan şu an ögretmen ve evli yazdım henüz görmedi bizzat kazayı yaşadı için kaza sırasında neler oldugunu daha detaylı bilgi alıp burdan yazıcam paylaşıcam

Misafir 1b8

3 yıl önce - Pzr 06 Ağu 2017, 17:39

Kazaede Fethullah Kiriş'le birlikte otobüs şoforü ve muavinde hayattadır hepsine mesaj yazdım fakat cevap yok,canlı cehennemi yaşayıp çıldırmamak elde değil,Allah kazada hayatını kaybeden vatandaşlara rahmet eylesin.

Misafir d28

3 yıl önce - Pzr 06 Ağu 2017, 19:44

Fatiha okumayı unutmayalım

sayfa 7
ANA SAYFA -> ULAŞIM