Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Misafir f89

1 yıl önce - Pts 21 May 2018, 09:49

orası bittikten sonra araklıdaki milyar dolarlık projeye başlıyacak o firma .Trabzonun bütün ilçelerine büyük yatırımlar yapılıyor.Nufusumuz bari çok artmasa,az olsun temiz olsun yeter.

Burçak Sağlam

1 yıl önce - Çrş 23 May 2018, 07:22

Anlık

(+)

(+)

Misafir 35d

1 yıl önce - Prş 24 May 2018, 21:24

Avni aker sdatının yeri millet parkı olacakmış.Futbol seyircisinin olduğu yerde bol miktarda küfür olur orda park olacaksa yavuzselim sahasıda kaldırılsın yoksa dinlence alanına kafa dinlemeye gelenin kafası daha çok şişecek ailece gelinecek biryer olmaz orası

Burçak Sağlam

1 yıl önce - Cum 25 May 2018, 09:30

yahu sırf eleştiri olsun da ne olursa olsun.

Misafir 735

1 yıl önce - Cum 25 May 2018, 10:25

Eleştirmek için söylemedim burçak bey ben o civarda oturuyorum maç zamanı ordan geçerken seyircilerin halini görüyoruz bağıma,çağırma herşey var.Dinlence alanı tabiki çok güzel bi proje kim karşı olabilir.

Ahmet Çolak 61

1 yıl önce - Cmt 30 Hzr 2018, 00:17

devasa bir otel geliyor..

(+)

(+)

(+)

Misafir 9f0

1 yıl önce - Pts 16 Tem 2018, 14:52

Nerden baksan 2 seneden önce biter mi?Hayırlısı olsun...

gökhannn61
1 yıl önce - Prş 26 Tem 2018, 02:19

(+)

Baya aktif çalışılıyor seneye açılır diye tahmin ediyorum

Sevdan Bir Ateş
1 yıl önce - Pts 17 Eyl 2018, 13:01

(+)

Sevdan Bir Ateş
1 yıl önce - Cmt 01 Arl 2018, 17:43
Trabzon'da bir büyük firma daha konkordato ilan etti!

Alıntı:
Trabzon’da konkordato ilan eden firmaların sayısı gün geçtikçe artıyor. 7 firmanın ardından bir firma daha sıkışıklığı nedeniyle konkordato ilan etti.

Dövizdeki aşırı dalgalanma nedeniyle ülkede yaşanan ekonomik kriz Trabzon’u da vurmaya devam ediyor.

Trabzon’da geçtiğimiz günlerde 7 firma konkordato ilan etmiş ve yönetimlerini konkordato komiserlerine teslim etmişti. Geçtiğimiz günlerde bir firma daha konkordato ilanında bulunarak, yönetimini konkordato komiserlerine devretti. Trabzon’un Yomra İlçesi’nde yıkılan Dünya Ticaret Merkezi’nin yerine Armada Grup tarafından yapılmakta olan Dev Otel ve Ticaret Merkezi inşaatının taşeron firması olan Met-Sa, döviz kurundaki aşırı dalgalanma nedeniyle, taahhüt ettiği zamanda aldığı hak ediş karşısında inşaatı ilerletemiyordu. Firma daha fazla dayanamayarak geçen hafta konkordato ilan etti. Konkordato komiserlerinin de şirket yönetimini devraldığı öğrenildi. Met-Sa Trabzon’un Yomra İlçesi’nde 150 milyon dolarlık turizm tesisi olan ve Sheraton Oteli’nin taşeronluğunun yanı sıra şehirde önemli konut ve iş merkezi projelerine de imza atmış bir firma olarak biliniyor.

61saat
İnşaatı üstlenen firma konkordato ilan etmiş, hızlı gidiyordu aslinda.

sayfa 7
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET