Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Bağlıca - Ozan City rezidans 4 X 13
« önceki   123 ... 105106107108109   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 106
Misafir c6d

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 16:07

Arkadaşlar, vekalet vermeyenlerin yönetim istese mahkeme yolu ile vekaletlerini alır,Çünkü evin satış esnasında imzaladigimiz sözleşme nedeni ile bu vekalet yönetim istediğinde vermek zorundayız.Evreleri teslim aldık kullanıyoruz kendimize vekalet vermemekile zarar veriyoruz.Evet doğru yolu birdir,Bir an önce vekalet vermeyenlere versinler her şey normale döndüm ve işimize bakalim

Misafir 761

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 18:28

Misafir a64 Merhaba biz 2 dairemizede sürgü kapı ve cam balkonu yaptırdık gayette memnunuz ısı konusunda da odanın kullanımı konusundada oldukça faydalı oldu. 4.200 Tl tuttu ikiside site içinde pretige e yaptırdık.

Misafir cca

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 10:43

Hala 200'e yakın maliğin vekaletnamelerini yönetime iletmemesi enteresan bir durum. Süreli verilen vekaletnameler zaman aşımına uğradığında tekrar yenilenmesi gerekecek. Bir sıkıntı da öyle çıkacak. Bir an önce iskan ve belediyenin olumsuz kararlarını bertaraf etmek için vekaletname işini önemsemeliyiz. Yönetimden ricam vekaletnamelerini hala vermeyenleri ifşa etmeleri ve en kısa zamanda 1 saatlik kısa bir bilgilendirme toplantısıyla bu kişileri yönetime çağırmaları olacak. Zaman herkesin aleyhine işliyor. Kaybedilen hiçbir şey yok fakat bu umarsızlıkla gidilirse kaybedilen çok şey olacak. Saygılarımla.

Misafir 80f

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 18:30

Vekaletnamenin iceriginde neler var farkinda degilsiniz sanirim. Sözlerinde durmayan, işlerini düzgün yapmayan ve hiç güven vermeyen insanlara tapuda isim değişikliği bile yapma hakkı veren vekaletnameyi nasıl vereyim?

Misafir 1f8

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 19:33

kimse vekalet vermek zorunda degil, alabiliyosalarsa alsinlar mahkeme kanaliyla

Misafir e7e

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 23:24

Yönetim lütfen bu konuyu artık bitirsin. Vekaletnamenin içeriğinden bahsediyor yukarıdaki arkadaş. Biz güvenip verdik, bizim gibi 500 küsur malik de verdi bu vekaletnameyi. Nedir, ne değildir anlatın bu güvenmeyen arkadaşlara, n'olur bitirin şu işi artık. Güvence verin gerekiyorsa, nasıl yapacaksanız yapın lütfen. Alınsın şu iskan artık. Bir de bu mecranın site dışından emlakçı, rakip firma yada çekemeyen tarzındaki kişilere de açık olması işin gidişatını baltalıyor. Vekaletnamesini henüz vermeyen kişiler lütfen buradaki olumsuz yorumları kaale almayın. Yazanı belli olmayan bu olumsuz yorumlar yerine lütfen avukatın ve yönetimin sözlerine kıymet verin. Bitsin şu iskan işi, sitemize değer katalım artık!

Misafir e35

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 23:43

Size katılıyorum,bu iş artık bitmeli.Ayrıca 80f ile 1f8 bence site sakini falan değil.Bu nasıl bir düşüncedir,mahkeme kararıyla sıkıysa alsınlar falan.Neden böyle yazıp insanları galeyana getiriyosunuz.Düşün bu sitenin yakasından.Ozancity iskanını halledip değerine değer katacaktır.İnsanları olumsuz etkilemeyin yeter.

Misafir 1f8

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 00:13

misafire35 sizin gibilere pabuc birakacak degiliz, size site sakini olup olmadigimi da ispat zorunlulugum yok!! daha ne okudugunu anlamiyosun! benim mesajimda “sıkıysa” diye bi kelime geciyor mu gecmiyor mu iyice gozunu ac bak ondan sonra konus

Misafir e35

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 01:45

Sn.İlgili Kişi,sizinle polemiğe girme niyetim yok.Sitenin içinde olduğu durumları konuşalım.Kalem savaşı yapmak ancak site dışı menfaatçilerin ekmeğine yağ sürer.Site sakiniyseniz bir an önce vekaletnamenizi vermenizi dilemekten başka birşey elimden gelmiyor.

Misafir fc3

6 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 21:12

Vekaletlerle iskanın nasıl bir bağlantısı var bilenler aydınlatabilir mi? Çünkü vekalet isteneli 7 ay oluyor iskan 2 aylık bir mevzu.

sayfa 106
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 105106107108109   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet