Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Northgate Ankara
« önceki   123 ... 87888990   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 88
ilhan0606
3 hafta önce - Sal 23 Oca 2018, 20:12

sayın ahmet34069 bizim north gate ile alakamız yok sende ikide bir çıkıp sanki buradakilerin hepsinin proje ile alakası varmış gibi buralarda çare arama git alacagını başka yerlerde ara biz bu arsaları alırken daha proje ortada yoktu olursa olur olmazsa sonuçta imarlı arsa bekleriz sen buralarda boşuna projeyi kötüleyerek nefesini tüketme....

yigilmaz
3 hafta önce - Çrş 24 Oca 2018, 00:31

sayın ahmet34069...
arkadaşlara aynen katılıyorum. projeyi karalaya karalaya bitiremediniz. hakeza proje başlarsa sanki en çok siz üzüleceksiniz gibi geliyor bana. lütfen, burada battı bitti gibi soyut kavramlar kullanarak meşgul etmeyin. varsa elinizde bilgi belge, somut konuşun ve onları gösterin.

yigilmaz
3 hafta önce - Çrş 24 Oca 2018, 00:34

erdal23 beye,
erdal bey, inşallah dediğiniz gibi mart-nisan gibi başlar. gerçekten somut mudur bilgileriniz.
çünkü ne northgate sitesindeki numara artık kullanılıyor, nede adn atlas yapı numarasına bakan birileri var. kimse yok ortada. en azından iletişim amaçlı olarak somut bilgi alabileceğimiz kimse var mı bildiğiniz.

hakan kcs
3 hafta önce - Pzr 28 Oca 2018, 13:36
yalan-dolan

3 yıl önce buralarda 4 proje vardı.

Esenboğa metrosu (Gökçek youtube'ye diğital film eklemiş)
Northgate (inşaat başlamıştı)
Natura City (inşaat başlamıştı)
Akyurt fuar (temel atılmıştı)

3 yıl geçti değişen bişey yok.

Tabiki yatırımcı arkadaşlar isyan ederler

Arsa fiatı yükseldi diyenler enflasyonu ve avro karşısında 3ten -- 4,70e çikan lirayı düşünsünler.

Ben arsamı 2007de aldım ve 11 yıldır bekliyorum.
Gelecek 10 senede bişey değişeceğinide düşünmiyorum artık, buradaki bölge insanı (arsa sahipleri) birlik beraber olup mahkemeye başvurmasa.

omer efe
3 hafta önce - Pzr 28 Oca 2018, 14:49

Otonomi yapıldı, önünde ki avm nin projeleri bitti.. avm başlıyor..bölgede aksilikler olsada olumlu gelişmelerde oluyor.. karayolları akyurt yolunu 1 er şerit genişletiyor istimlak çalışmaları başladı.. herşey de olumsuz değil.. natura city ke northgate durumu toparlarsa bu seferde güç yetmez bölgeye..

hakan kcs
2 hafta önce - Pts 29 Oca 2018, 22:05
Omer Efe

Otonomi önünde avm projesi hakkında nereden bilgilenebiliriz?

Makina01
2 hafta önce - Pts 29 Oca 2018, 23:43

Van erciş de bile arsanın metresi 600 700 tl siz ankaranin göbeginde 2 tane emlakçının ağızı ile nortgate battı cıktı deniyor nortgate olursa 5 yılda köşe yi döneriz olmaz da yapilmazsada 10 yıl sonra

omer efe
2 hafta önce - Sal 30 Oca 2018, 10:17

Otonomi yönetimine sorabilirsiniz

hakan kcs
2 hafta önce - Çrş 31 Oca 2018, 01:47
Ömer efe

Yani kesin toplulağa ayit bir bilgi yok!
Önüne gelen duyduğunu ciddiye alıyor.
Bütün interneti gezdim otonomiye bağlı avm diye bişey bulamadım. Mahsatınızı anlamış değilim.
Bence Akyurt Fuar alanı başlarsa, diyer projelerde devam eder. Başlamasa hepsi (esenboğa metro, natura city, vs.) geri çekilir.
Halk hakkını aramasını bilmiyor, her sene bi başka sebeble uyutuluyor. Fuar alanı yapılmasa yapılmasın, ama adam gibi gercekler söylensin. Başkan No 1 Akyurta yapılmayacak söyledi, Başkan No 2 ve diyerleri yapılacak dediler. Bence hepsi danışıklı dövüş. Gezi 2013, 15 temmuz 2016, suriye ypg 2017, bakalım gelecek seneye hangi sebeb bulunacak.

En son hakan kcs tarafından Çrş 31 Oca 2018, 15:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

omer efe
2 hafta önce - Çrş 31 Oca 2018, 09:37

İntenet üzerinden ancak bu kadar bilgi bulunur, sahaya inip otonomiye gidin avm var mı yok mu görün

sayfa 88
« önceki   123 ... 87888990   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet