Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Northgate Ankara
« önceki   123 ... 838485 ... 99100101   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 84
Yasin ozkan
6 ay önce - Sal 28 Ksm 2017, 12:45

Sn.Yigilmaz.. bunların hiç biri northgate için gerekçe olamaz.. piyasalar iyiykende northgate yerinde sayıyordu icraat yoktu.. beytepede nasıl özel girişim projeleri devam ediyorsa northgate de sahtekar değilse yapmaya devam edecek.. şimdi de piyasa iyi değil diyerekten proje durdu diyorlarsa bu insanların projeyi yapmaya niyeti yok demektir, herkes bir bardak su içsin..

yigilmaz
6 ay önce - Sal 28 Ksm 2017, 22:18
amma dokundu yazdıklarım

arkadaşlar. isim isim kimseye cevap niyetinde değilim.
siyaseten yazmadım yazmam.
ancak ufkunu kendime göre değerlendirdiysem de savunmak sizin haddinize değil. hakaret etmedim nitekim. zira birçok çalışmayı ve ihaleyi durdurma, iptal etme şeklindeki olayları takip ettiğimden biliyorum ve artık genel seçime kadar büyük çaplı bir belediye çalışması beklemeyin. kendiside ifade etti ve ankara boğazı ihalesini iptal etti.
seçimlere kadar asfalt dökme, kaldırım yenileme, üç beş yeşillendirme çalışması vs gibi göze gelen basit işler yapılacak. ben bunlar gereksiz ve kötü demiyorum. (yine oraya çekecek zekada partizanlar olacaktır). benim ufkuma laf ederken beni tanımayan arkadaşlar, bana tanımadığım birisinin ufkunu değerlendiriyorsun diye bir kaos yaşıyorlar kendi içlerinde.
tekrar tekrar yazıyorum. inşaat sektörü fecaat içinde. kriz tsunami gibi kapıya dayandı. emlakta yaprak oynamıyor. fuar alanı inşaatı bile tehlikede. görüşümce en erken kazma vurulması seçim ertesini bulacak.
şimdi beni karalayacak, belki bana hakaret edip iftira edecek bir çok partizan ile karşı karşıya kalacağım. zaten uzun mesajımın hemen ardından kaldım bile.
ama ne muhalifim ne yandaş. vatandaşım, vatandaş.
oraların değerlenmesini bende çok isterim. hareketlenmesini, projelerin yapılmasını.. hatta tüm ankaranın cazibe merkezi olmasını. ama gerçekler acı. hakaret etsenizde, övsenizde...
umarım yanılırım. dolar 1 tl ye düşer. yeni başkan ankarayı eserlerle donatır. demir fiyatları düşer de inşaatlar coşar... ama olmayacak duaya amin demem.

yigilmaz
6 ay önce - Sal 28 Ksm 2017, 22:24
northgate için gerekçe olur mu?

yazdıklarım northgate için gerekçe olamaz derken önce şu anki şirket babında düşünürsek gerekçe olur. devredilecek o proje diye bakarsak yine gerekçe olur. her halükarda yazdıklarım ekonomik siyasi bir çok açıdan gerekçe olur.
zira kriz zamanında, inşaat sektörü küçülürken, dolar zaptedilemezken kim kime ev satacak. hangi firma böyle devasa bir projeye devasa paralar bağlayacak.
empati yapın ve düşünün. bana o projeyi bedava devretseler almam. hali hazırdaki borçları, daha temelini çıkamadıkları ilk binası, inşaat hammaddelerine gelen zamlar, doların yükselişi, enflasyonun resmi rakamların çok üstünde olması... param olsa bağlar mıyım oraya acaba diye düşünmeli.

yigilmaz
6 ay önce - Sal 28 Ksm 2017, 22:39
kanal ankara ???

http://www.reklam_link.com.tr/ankara-emlak-haber ...34851.html
ÖZETLE:
"İhale; görevli belediye başkanının istifayla boşalması ve yerine yeni seçilen belediye başkanının ilke olarak harcamaların etkin, verimli ve kamu kaynağı israfına yol açmayacak şekilde kullanılması esas alınarak bu ihale kapsamında yapılacak harcamaların da, daha öncelikli ve elzem projelere harcanması için iptal edilmiştir.”

bu sadece bir tek haber deyip geçmeyin. birçok proje dondurulacak ve yerel seçimle gelecek olan asıl başkana bırakılacak. şu andaki başkanımız, ankaranın borcunun çok olduğunu farklı ortamlarda dile getirdi. pek sevgili gökçek, ankarayı muhteşem bir borç yüküne soktu. sadece dinazor heykellerine harcanana bile insanın içi acıyor. şimdiki başkanımız ise başkanlığı geçici olarak ve emanet görüyor mu bilemiyorum. belkide yerel seçimde aday gösterilir. ama gökçek gibi büyük şovlar vs beklemeyeceğimiz birisi. (şimdide bana gökçekçi falan mı derler acaba?). (BENİM HİÇ BİR PARTİ VE ŞAHSA YAKINLIĞIM YOK. HEMEN HEPSİNDEN AYNI SEVİYEDE UZAĞIM ÇOK ŞÜKÜR)
zıt kutuplar denebilir iki başkana. yarın bir gün başka çalışmaların durması, dondurulması yada iptallerini duyarsanız şaşırmayınız.

ben şahsen başkentimizin bir paris gibi ışıl ışıl, bir londra gibi düzenli, bir roma gibi tarihi dokusu ile canlanmış, bir tokyo gibi hayatın durmadığı, bir madrid gibi çok sesliliğe sahip ve insanların birbirine saygı duyduğu bir şehir olmasını istiyorum.
ama bana gelen cevaplardan bile imkansız olduğunu anlamak zor değil.

irfangkn
6 ay önce - Çrş 29 Ksm 2017, 18:54

Bu kadar yaziyla northgate ne alakasi var uzatmış ta uzatmış piyasa kotu o yuzden sıkınti var de geç

Haldun AYDIN
6 ay önce - Çrş 29 Ksm 2017, 19:05

Ufku geniş insanlar öyle dediğiniz gibi bir cümle ile geçemezler. Geniş kritik yapmaları gerekir ki ; Belediye Başkanı nın ufkunu tartabilecek durumda oldukları anlaşılabilsin

yigilmaz
6 ay önce - Çrş 29 Ksm 2017, 19:33

haldun bey. bahsettiğim partizan tipli tiplemeye maşallah balıklama atlıyorsunuz. tebrikler. bahsettiğim hiçbirşeye cevap veremiyor ancak pek sevgili başkanınız için bayağı çemkiriyorsunuz. başkanınızla size mutluluklar.

irfan bey, uzattığımı ve kısa kesmemi istemişsiniz. maşallah okumaya hiç meraklı olayan birisi olduğunuz ortaya çıkmış oluyor. okuyun. okumak zarar veren bir eylem değil. belki faydasını da görürsünüz

Makina01
6 ay önce - Çrş 29 Ksm 2017, 21:01
Nortgate ankara

Nortgate de hareket yok fuar alanı iptal 10 sene sonra bizim arsalar para eder kismetse

irfangkn
6 ay önce - Çrş 29 Ksm 2017, 23:04

Sayin yigilmaz sizin bu uzun uzun yazdiklarinizi biz zaten biliyoruzda sizin deşarj olmaya ihtiyaciniz var herhalde

Haldun AYDIN
6 ay önce - Prş 30 Ksm 2017, 07:54

Sayın Yığılmaz
Ben sizi ,Belediye başkanımızı dar ufuklu olmakla itham ettiğiniz için aynı sözle Itham ettim . Ama sizin Kullandığınız çemkirme kelimesi haddini aşan bir söz oldu .aynen misli ile iade ediyorum. Kelimelerinizi dikkatle seçmenizi öneririm . Aksi halde yazdıklarınız içinde değerli şeyler varsa bile kaale alınmaz. Yani "sesinizi değil sözünüzü yükseltin " bay yığılmaz

sayfa 84
« önceki   123 ... 838485 ... 99100101   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet