Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Northgate Ankara
« önceki   123 ... 141142143   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 142
serhatabi
1 ay önce - Sal 28 May 2019, 09:59

2018 Mayıs ayında kendimde bir Belediye çalışanı olduğum için Pursaklar belediyesinden sorduğumda ilçe genelinde şartları yerine getirenlere ruhsat verilmekte denmişti. Bu gün Pursaklara tekrar sordum. Alacağım cevabı buradan paylaşırım.

serhatabi
1 ay önce - Sal 28 May 2019, 11:38

Pursaklar belediyesinden gelen cevap ekli ekran görüntüsünde yer alıyor. Diğer kaygılarım ve iddialarım devam etmekle birlikte Ruhsat işini bahane ediyorlar diye suçladığım arkadaşlara sanırım bir özür borcum var. Mübarek gün hatırına özrümün kabulünü istirham ederim.

Furkan uygur
1 ay önce - Prş 30 May 2019, 00:03

Ne zaman cozulur ki bu dogalgaz olayı bu pursaklarin hic sansi yok her yer gelisti protokol yolu gibi yol daha gelisemedi

mertgil
1 ay önce - Prş 30 May 2019, 00:16

Başkent dogalgaz ile belediye arasındaki ihtilafın kaynağı nedir acaba?
Parasal bir sorun mu?
Koskoca belediyenin ruhsat verememesi gerçekten hayret verici,inanılır gibi değil.
Ya sabır.

serhatabi
1 ay önce - Prş 30 May 2019, 07:53

Koskoca dediğimiz o belediye bir alavare dalavere ile önceki başkanın perde arkasından tekrar devam edebildiği kadar küçük aslında

yagami raito
1 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 22:26

soon paylaşılan rsimlere göre galiba şirket çalışıyor

Ahmett55
1 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 08:46

Gerçekten o resimlerle komik duruma düşmüş, 6 kişi ile dev bir proje nasıl bitsin, sanki prefabrik yapılıyor

Mavi82
1 ay önce - Pzr 16 Hzr 2019, 09:52

Herkese merhabalar ara sıra Pursaklara gittiğimde şantiyeye uğruyorum.Proje çok büyük evet ama çok yavaş ilerliyor.Her gittiğimde baya bir gelişme olmuştur diye umuyorum ama yok arkadaş.Mesela Ayaş yolunda Optimumun yanında Meva Şehir diye bir proje var,dikkatimi çekti baktım bizim Nortgate kadar olmasa da büyük bir proje.Sıklıkla ordan geçiyorum ve inşaat harıl harıl ilerliyor,nerdeyse ayda 30 katlı blok dikiyorlar adamlar.Bizde yıllardır 5.kata geldik diyoruz.Benimde projenin hemen yanında iki parsel yerim var projenin tamamlanmasını çok istiyorum ama umudumu yitirdim ne yazık ki.Şimdi beni projeyi kötülemeye çalışıyor felan diye suçlamaya kalkanlar olabilir böyle bir amacım yok.Ancak gördükçe Can'ım sıkılıyor.Ayaş istikametinden çevre yoluna Pursaklara doğru gelirken bu Meva Şehiri görüyorum mantar gibi bitiyor bloklar,orayı geç Eryamanın çevre yolunun dibi olan arsalara bakıyorum,ki bence dağ başı denebilecek yerler oralarda bile siteler mantar gibi pıt pıt bitiyor.İlk geçtiğimde temeli yeni atılan site bi bakıyorum bir ay sonra 20 kat çıkmış,geliyorum Pursaklara bizimki bir kat bile çıkamamış,canım sıkılıyor tabi İnşallah kısa sürede biter temennimiz bu yönde.

mertgil
2 hafta önce - Cum 28 Hzr 2019, 11:34

Ilçe genelinde ruhsat sorunu çözüldü mü acaba?

yagami raito
2 hafta önce - Prş 04 Tem 2019, 12:45

bu arada bir sorum olacak.

pursaklarda altındağ-karaköy mevkiindeki kola fabrikası arkası ile ilgili olarak imar planı askıya çıktı çıkacak gibi birşey duydum. doğru mudur?

sayfa 142
« önceki   123 ... 141142143   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet