Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Çamlıca'ya 365 metrelik yeni seyir kulesi
« önceki   123 ... 697071 ... 838485   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 70
Serkan Guzel
3 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 14:46

@Harun kesin,

Kardeşim, 69ncu sayfadaki mesajımın birinde, sana şunu yazmıştım !

"işte sonuçta zihniyetini siyasete odakladığın için, fasit dairenin içinden çıkamıyorsun. Yani sen bi kere "seçim propagandası" önyargısı ile yargılamışsın zaten... Ben sözleşmeye göre gecikme söz konusu değil diyorum. Sen hala gecikti diyorsun... Dolayısı ile burada sana ne bilgi verirsek verelim boş. Çünkü senin kafanın içi ideoloji virüsü ile dolmuş."

Ben sözleşmeyi görmedim. Ancak sözleşmeye göre bir gecikme olsaydı, çoktan basına yansırdı. Bu nedenle gecikmediğini biliyorum yani...

Bana göre, sen dışarı çık bi hava alıp gel. Yüzüne güneş vursun, d vitamini iyi gelir. Yeşilliklerden ye, beynine daha çok oksijen gider.

Harun kesin
3 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 14:51

O sozlesmeyi nasil bu kadar iyi biliyorsunnn. Ruyadan vahiy mi geldiii? onyargili degilim supheciyim. Aradaki farki anlamak beyin kapasitesiyle ilgili sana kizamam

Hangi basina. O sozlesmeyi saklarlar olut biter. Basina gostermek zorundalar mi. Basina yansimak zorunda mi.. Tabi ahaberde bekliyorsan bunu bekleme bence

En son Harun kesin tarafından Pts 01 Oca 2018, 14:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Serkan Guzel
3 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 14:54

@Harun kesin,

Okuduğunu anlama özürlü olduğuna kanaat getireceğim neredeyse...

"Sözleşmeye göre gecikme olsaydı, çoktan basına yansırdı" diyorum. Sen hala ne diyorsun.

Neyi basından saklayacaklar yahu... Sen ne söylediğinin farkında mısın ?

Vahiyin gelmesine gerek var mı ?

Sene hele çıkıp bi hava alıp gel, daha sağlıklı düşüneceksin.

Harun kesin
3 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 14:55

Ahahahah Gecikme oldugu halde hala gecikmedi diyor adam. Beyinlerinizi kime kiraladiniz

Serkan Guzel
3 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 14:56

Dışarı çıkıp temiz hava al... Bol oksijen al. İyi gelir.

Harun kesin
3 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 14:59

Sen haberlerde beklemeye devam et. Gecikmedi deyip kendine yalan soyle. Ben oksijenimi de alirim monoksitimi de. Afferimm. Boyle herseyi haberlerde bekle.

Serkan Guzel
3 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 15:00

Olur.

Sende ideoloji kayığına binmeye devam et.

Bu kafayla uzun yaşamazsın.

Harun kesin
3 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 15:01

Insallah uzun yasamam. Ben de onu istiyorum

Serkan Guzel
3 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 15:04

Yani uzun yaşama konusuna; "sağlığını koru" anlamında değinmiştim.

Ancak; gerçekten uzun yaşamak istemiyorsan, .... ..... ...... .......

Harun kesin
3 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 15:06

Butun dogrulari sadece tvdeki haber kanallarindan bekleyip kendi gozlerine ve gorduklerine inanmayan bir adamdan saglik icin tavsiye geldiiiii..

Sozlesmeyi gormemis duymamis. Gecikme olsaydi basina yansirdi de.. Afferim super zeka. Cok zekisin buraya fazlasin sen

sayfa 70
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 697071 ... 838485   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet