Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 316
Ferhat1688
1 ay önce - Pzr 29 Ağu 2021, 00:22

Restorana çıksan da ayrıca seyir ücreti almaları normal bence. Onu almasalar gidip en ucuzundan bir iki şey yiyip seyir ücretinin biraz üzerine hem yemek yemiş hem de manzara izlemiş olursun.

Bugün restorana çıktım fiyatlar oldukça yüksek, internetten fiyatlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca hesapta toplam yemek ücretinin %10'unu da servis ücreti altında alıyorlar bilginiz olsun.

https://www.360kule.com/Restoran.pdf

AhmetB_44

1 ay önce - Pzr 29 Ağu 2021, 00:34

Alıntı:

İşte diyorum ya !... Mantalite; Türk tipi mantalite olunca, senin gibi garabet değerlendirmeler üzerinden eleştiri geliştirebilmek te mümkün.

Neyse... Bu son yazdığın Kız Kulesi örneği hakkında, eksi - artı birşey yazmayayım.

Zira; "görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok"

Bu arada zeka fışkırıyor derken; Baya bi zeka fışkırtmışsın

Ne saçmalıyorsun Allah aşkına

Tutturmuşsun mantalite, mantalite, aklınca afilli kelimeler kullanıyor ve afilli konuşuyorsun

Türk tipi mantalite diyorsun. Bir Türk Türk mantalitesine sahip olur zaten. İngiliz mantalitesini mi kullanayım?

Biraz anlatsan o engin zekânla İngiliz mantalitesini

Evet anlatmaya gerek yok! Her şey ortada

Serkan Guzel
1 ay önce - Pzr 29 Ağu 2021, 01:09

Alıntı:
Ne saçmalıyorsun Allah aşkına

Tutturmuşsun mantalite, mantalite, aklınca afilli kelimeler kullanıyor ve afilli konuşuyorsun

Türk tipi mantalite diyorsun. Bir Türk Türk mantalitesine sahip olur zaten. İngiliz mantalitesini mi kullanayım?

Biraz anlatsan o engin zekânla İngiliz mantalitesini

Evet anlatmaya gerek yok! Her şey ortada

Aynı kanıdayım. Epeyce bi saçmaladın.

Mantalite konusuna gelince; işte senin gibi sinekten yağ çıkarmaya çalışan zihniyet, Türk tipi mantalite ile böyle garabet yorumlar yapabilirdi, onu da başarmışsın zaten.

Ha bu arada ha mantalite demişim, ha zihniyet demişim hiç bir farkı yok.

Mantaliteyi, hadi "zihniyet" diye tanımlayayım da, afisiz olsun.

Biraz geliştirin kendinizi !... Nerede yaşıyorsunuz, nereden geldiniz? Anlamıyorum ki...

Daha açık nasıl anlatılabilirdi acaba ?

Ferhat1010
1 ay önce - Sal 31 Ağu 2021, 19:11

(+)

Maltepe Sahilden çekilmiştir.

enginist

1 ay önce - Prş 02 Eyl 2021, 13:03
An itibariyle

(+)

seyyah34
1 ay önce - Pts 13 Eyl 2021, 20:15

arkadaşlar iyi akşamlar,sayısal yayın ile ilgili gelişme varmı.birde sayısal yayın bu başlığın konusu değil,konu başlığı yada konu nasıl açılıyor.

''TÜRKİYEDE DVB-T2 VE DAB PLUS '' başlığında bir konu açacaktım fakat beceremedim.bu başlıkla konu açılırsa çok daha doğru olur diye düşünüyorum.

enginist

1 ay önce - Cum 17 Eyl 2021, 10:53

İlk ziyaretimizi gerçekleştirdik

(+)

(+)

(+)

(+)

Emre1979

1 ay önce - Cum 17 Eyl 2021, 11:23

Siz gittiğinizde aşırı kalabalık mıydı ? En azından bir fikir verir . Yemek değil de sadece birkaç kahve içmeye gidilebilir gerçi o zamanda sorun çıkartırlar mı bilemedim

""Restorana çıksan da ayrıca seyir ücreti almaları normal bence. Onu almasalar gidip en ucuzundan bir iki şey yiyip seyir ücretinin biraz üzerine hem yemek yemiş hem de manzara izlemiş olursun.

Bugün restorana çıktım fiyatlar oldukça yüksek, internetten fiyatlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca hesapta toplam yemek ücretinin %10'unu da servis ücreti altında alıyorlar bilginiz olsun.""

https://www.360kule.com/Restoran.pdf

enginist

1 ay önce - Cum 17 Eyl 2021, 14:01

Hafta içi öğleden önce olduğundan belki de ama kalabalık değildi.

Kenan KY
1 ay önce - Cum 17 Eyl 2021, 14:22

Çok güzel bir manzaraya sahip güzel de bir yapı olmuş. Ülkemize geldiğimizde inşallah uğramak isterim. Şimdilik fotoğraflarla idare etmek gerekecek.

sayfa 316
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet