Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 315
Vural Demir
3 ay önce - Pzr 18 Tem 2021, 12:04

(+)

Vural Demir
2 ay önce - Çrş 21 Tem 2021, 14:34

(+)

bahadır 0302

2 ay önce - Çrş 11 Ağu 2021, 09:07

(+)

seyyah34
1 ay önce - Prş 26 Ağu 2021, 17:37

ARKADAŞLAR MERHABA,NASILSINIZ UMARIM İYİSİNİZDİR.UMARIM İYİ VAKİT GEÇİRİRİZ.
SAYISAL TV VE RADYO YAYINI NE OLDU.BU KONU ARŞİVİN TOZLU RAFLARINA MI KALDIRILDI. TEST YAPILIYOR DEDİLER BU YAYINLARI BEN HİÇBİR ZAMAN ALAMADIM.BİLGİSİ OLAN VARMI.

Güven Hoca

1 ay önce - Cmt 28 Ağu 2021, 08:47
Heybetli duruyor maşallah

(+)

Tursun Tuna
1 ay önce - Cmt 28 Ağu 2021, 08:52

Salı günü çamlıcadaydım. Kule uzaktan ne kadar güzel görünüyorsa yakında o kadar kötü görünüyor. Yani kaplaması çok kötü yapılmış. Sanki hurdacıdan çıkma parçalarla kaplanmış. Birbirine hizalı değil, boya tonları tutmuyor, vs. Çok ucuz bir işçilik yapılmış kaplamada.

AhmetB_44

1 ay önce - Cmt 28 Ağu 2021, 22:00

Bugün kuleye çıktık
Giriş ücreti 60 TL
Restorana gitmek için çıksan bile yine 60 TL ödüyorsun. Yani sadece restoran katına gitmek istiyorum desen 60 TL ödemek zorundasınız, yediğiniz içtiğiniz hariç
34. Kat seyir katı, restoran 39. Katta idi. Fiyatlar yüksek! Eeee ne de olsa yüksekte yiyip içiyorsun

(+)

(+)

Girişte uçağa geçer gibi x ray dan geçiyorsun. Bir kuleden ziyade bir havalimanı terminali gibi, bir AVM gibi... Danışma, bilet satış bankoları, satış mağazası, her asansörde görevli,kat görevlileri, restoran çalışanları, güvenlik görevlileri... Yüzlerce kişiye ekmek kapısı olmuş darphane gibi para basıyor, para nereye gidiyor, nereye aktarılıyor acaba? Ulaştırma ve altyapı bakanlığı işletiyor galiba, onun adı yazıyordu...

34. Kattan manzara.. camlardan dolayı ışık yansıması oluyor, camsız korkuluklu balkonlar da olmalıydı bence.

(+)

(+)

Serkan Guzel
1 ay önce - Cmt 28 Ağu 2021, 23:39

Baya bi Türk mantalitesi ile değerlendirmeler yapmışsın.

* Restoran katına çıkınca seyir yapmıyor musun?

* Balkon, demir korkuluk falan, kendini Galata kulesinde hissetmek mi istiyorsun ?

O yükseklikte rüzgâr faktörünü hesaba kattın mı?

AhmetB_44

1 ay önce - Pzr 29 Ağu 2021, 00:05

Alıntı:
Restoran katına çıkınca seyir yapmıyor musun?

Maşallah zekâ fışkırıyor

Sen manzaralı bir mekâna kahvaltıya gidince yeme içme hariç çevreyi, manzarayı seyretmek için ekstra mekâna giriş ücreti mi veriyorsun?

Mesela kız kulesinin karşısında filizler köftecisi var. Manzarası on numara yılda bir kaç kez giderim. Kız kulesi manzarasını seyretmek için yediğim içtiğim hariç ücret ödemiyorum ama sen öde istersen

Serkan Guzel
1 ay önce - Pzr 29 Ağu 2021, 00:19

Alıntı:
Maşallah zekâ fışkırıyor 

Sen manzaralı bir mekâna kahvaltıya gidince yeme içme hariç çevreyi, manzarayı seyretmek için ekstra mekâna giriş ücreti mi veriyorsun? 

Mesela kız kulesinin karşısında filizler köftecisi var. Manzarası on numara  yılda bir kaç kez giderim. Kız kulesi manzarasını seyretmek için yediğim içtiğim hariç ücret ödemiyorum  ama sen öde istersen 

İşte diyorum ya !... Mantalite; Türk tipi mantalite olunca, senin gibi garabet değerlendirmeler üzerinden eleştiri geliştirebilmek te mümkün.

Neyse... Bu son yazdığın Kız Kulesi örneği hakkında, eksi - artı birşey yazmayayım.

Zira; "görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok"

Bu arada zeka fışkırıyor derken; Baya bi zeka fışkırtmışsın.

sayfa 315
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet