Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 227
LEVENT93

1 ay önce - Prş 18 Hzr 2020, 16:11

Söğütlüçeşme'den görünüm (anlık)

(+)

kadirmadir
1 ay önce - Cmt 27 Hzr 2020, 18:48

https://www.milliyet.com.tr/siyaset/cumhurbaskani ...di-6245814

süleymanKS

1 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 10:00

A.Mehmet
1 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 16:43

O ucube direkler ne zaman kaldirilacak merak ediyorum.

Meraklı34
1 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 16:51

sayın A.MEHMET açıkcası uzun bir süre daha kalkmayabilir.çünkü bu işin ihalesi gerekecek,ekonomik koşullar ortada,konu başka baharlara kalacak gibi gözüküyor.

Adem sivri
1 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 19:29

Daha önce muhakkak konuşuldu asıl bu kule ne olacak bilen varmı?

Camlıca TRT kulesi

Serkan Guzel
1 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 19:37

TRT kulesi de kalkacak. Çünkü o kulenin tepesine çıkıp ta ayar yapmak hiç kolay değil. Ayrıca eski TRT kulesindeki ekipmanlar teknolojik olarak demode oldu.

Yeni kule; bütün yayıncıların bir arada yayın yapacağı modern ekipmalarla donatıldı.

Dolayısıyla, yeni kule devreye alındığında, eski TRT kulesi direk vasfına bürünmüş olacak. İşe yaramayan direği de kaldırırlar herhalde.

Meraklı34
1 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 19:37

sayın Adem sivri benim bildiğim bu kule yıkılıp yenisi yapılacak.

Cihan3422
1 ay önce - Cum 03 Tem 2020, 11:23

Rf Haberleşme mühendisi misiniz? Karar verme yetkiniz var mı?

En son Cihan3422 tarafından Cum 03 Tem 2020, 11:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Serkan Guzel
1 ay önce - Cum 03 Tem 2020, 11:34

Alıntı:
Serkan Guzel nerden biliyorsun? Sen Rf Haberleşme mühendisi misin? Karar verme yetkisi sana mı ait ? Boot hesaplarla bizi biri fena trollüyor,o şahıs kendini iyi biliyor

Cihan bey, siz benim troll olmadığımı çok iyi biliyorsunuz. Yani bu şekilde yazmanız kendi adınıza büyük talihsizlik olmuş.

Elektronik yüksek mühendisim. Emekliyim. Halen de yurtdışında bir üniversitede çalışmaktayım. Aynı zamanda uydu hobiseverim. Ekimde tekrar işimin başına dönmeyi planladım. Eğer özelden ulaşırsanız, kim olduğum hakkında daha açık bilgiler de verebilirim.

Ayrıca bahsekonu mesajımda "karar" ortaya koyulmuş bir ifadem var mı ? Boot hesaplar böyle mi yazıyormuş ? Boot hesap ne demektir biliyor musunuz ? Boot hesap makina demektir. Bu şekilde hesap açabilen programlar var. Bu programlar, hacker'lar tarafından sunuculara yüklenir. Bu programlar üyelik isteyen yerlere girerek, yüzlerce binlerce hesap açarlar. Bu boot hesaplar, hesap açtıktan sonra, forum sayfalarına binlerce reklam içerikli mesaj yazarak, kullanıcılara ulaşırlar. Artık ne satıyorsa... Daha kavramları yerli yerinde kullanmayı bile beceremiyorsunuz !

Kendi adıma belirtmem gerekirse; uzun yıllar yurtdışında çalıştım. Ülkemi seviyorum. Sizin gibi yeni palazlananlara elimden geldiğince doğru bilgiler vermeye çalışıyorum ki, gözünüzü biraz açabilesiniz diye...

"Sana mı ait" türünden senli - benli ifadeler ? Noluyoruz yahu ??? Ben sizin akranınız mıyım ? Yoksa kırk yıllık dostunuz muyum ? Biraz edep yahu.

İşiniz gücünüz kul hakkına girip yaftalamak. Bu mesajınızı yazarken acaba kul hakkına girer miyim diye hiç düşündünüz mü ? İş mi yani bu yaptığınız ? Şimdi ben de size karşılık vermek için, bir başka nick'li kişiyi hedef gösterip forumun önüne mi atayım ? Ucuz hareketler bunlar...

sayfa 227
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet