Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - BALTOK Yeni Karesi toplu konut projesi
« önceki   123 ... 515253   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Aydın10
2 yıl önce - Sal 13 Ekm 2015, 23:52

Balıkesir'in hızla artan nüfusuna ve modern yaşam alanları ihtiyacına karşı ilaç gibi gelecek , şehri ferahlatacak bir proje olduğunu düşünüyorum. Hayırlı olsun.

Alp Serter

2 yıl önce - Çrş 14 Ekm 2015, 00:38

http://www.baltok.net/baltok-hakkinda

(+)

Projenin tahmini konumu. Kesin bilgim yok sadece tahmindir.

Misafir 49d

2 yıl önce - Çrş 14 Ekm 2015, 07:10

projenin konumu 2 sakarya mahallesi su depolarının oradaki boş arazı zamannında belediyenin insalara 5 nolu gecekondu önleme projesi olarak verdiği arsaların üzerine yapılaacak...

Berktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Çrş 14 Ekm 2015, 09:14

BALTOK demiş ki:
Altyapı, üst yapı, sosyal donatı alanları ile bütünleşik yaşam alanları oluşturabilmek; modern, güvenilir ve ekonomik nitelikli konut projeleri üretmek amacıyla Balıkesir Büyükşehir Belediyesi güvencesi ile 2015 yılında kurulmuştur.

Alp beyin verdiği linkte misyonu dışında bir şey belirtilmemiş. Misyonunda belirttiği gibi amaçları düzenli yaşam alanları oluşturmaksa senelerdir bekleyen Akıncılar kentsel dönüşüm projesini BALTOK aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

Alp Serter

2 yıl önce - Çrş 14 Ekm 2015, 10:21

Alıntı:
Artan istihdam ile oluşacak konut talebini karşılayarak sürdürülebilir şehirleşme sağlamak üzere geliştirilen, 25 yıldır 800 ailenin mağduriyetle beklediği sorunu çözecek “2400 Konutluk Yeni Karesi ” ile, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi güvencesiyle gerçekleştirdiği ilk projesini 16 Mayıs 2015‘de halka sunmuştur.

Projenin tanıtım sayfasında geçen bu ifadeye göre, Misafir 49d nin de dediği gibi Sakarya Mahalle'sinin üst tarafı olduğunu tahmin ediyorum. Sakarya, Maltepe ve Kuvayi Milliye Mahalleleri ile Kabakdere arası Balıkesir'in yeni yerleşim bölgesi olacağından, eğer projenin yeri burası ise konumu gayet güzel.

Alıntı:
Projenin tahmini konumu. Kesin bilgim yok sadece tahmindir.

(+)

En son Alp Serter tarafından Çrş 14 Ekm 2015, 11:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 515253   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler