Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - BALTOK Yeni Karesi toplu konut projesi
« önceki   123 ... 373839 ... 525354   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 38
Alp Serter

7 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 15:52

Alıntı:
peki arkdaşlar şöle diyeyim ozaman syal lisesi arkası sanayi 4 çkapı orda oturuyorum peki bizim bu dairelerimiz ne olacak bunun hakkında ne diyeceksiniz bizim dairelerimiz de taşınacak mı arkadaşlar ozaman

osb1012, belediyeden verilen; ''emlak ve istimlak dairesi bölge üzerinde çalışıyor'' cavabı böyle bir ihtimal olduğunu gösteriyor. Sen daire sahibisin, Büyükşehire telefonla değil de bizzat giderek daha detaylı bilgi alabilirsin. Hem belki sonra bizi de bilgilendirirsin.

osb 1012
7 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:08

inanın alp bey yıl sonu başı derken işler öyle yoğunki izin alıp gitmeyi çok istiyorum ama bırakmıyorlar belediyeyi defalarca aradım ama kimse birşey bilmiyor şimdi afet yasası ile ilgili bakan da birşeyler söylemiş daha şimdi büyükşehiri aradım onlarda riskli görürlerse sizleri güvenli bölgeye taşırlar diye söyledi, inanın para pul umurumda değil ! sadece 2000 öncesine ait binalar ben eşimin ve kendimin canının derdine düştüm satsam verecekleri fiyata ev yok zaten ortada kaldık yani bir duyuru haber olsa güzel olacak ama bir haber bile alamıyoruz en azından sağlam bir yerde eve taşısalar herkes sevinecek yıllardır çözülemiyorsa madem yıksınlar buraları insanlar güvenli yerde yaşasın benim amacımda bu

Misafir 7a7

7 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 15:10

Satışlar hakkında bilgisi olan var mı? İyi konumda daireler satıldı mı yoksa halen bulunabiliyor mu?

karaomar
7 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 15:33

A3 ve a4 bloklar yeni satışa açılmış diğer bloklardan da boş olanlar varmış. Faizler uygun baltokun anlaimalı bankalarında. Ayrıca pazarlık yapabilirsiniz

Misafir 7ba

7 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 21:36

https://www.instagram.com/p/BdzgAM_F9h-/

sayfa 38
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 373839 ... 525354   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler