Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
jamba
14 yıl önce - Pzr 10 Tem 2005, 01:12

merhaba

ben bir adanali olarak sunlari düsünüyorum.
adananin caddeleri biraz daha düzeltilmesi lazim.gökdelene gelince adana bir deprem bölgesidir gökdelenlerin burada olmamasi lazim diye düsünüyorum.

caddelerin,eski evlerin daha iyi bir bakimdan gecirilmesini temenni ediyorum.
bu sene gidemeyecegim ama allah kismet ederse yeni yil yine oraya gitmeyi düsünüyorum.
ben yeni baraj tarafinda kaliyorum.oralari cok güzel bir yer.

saygilarimla

ömer_01

14 yıl önce - Cmt 16 Tem 2005, 12:10

adnanmenderes bulvarına barlar yapılacak turıstlık yerler yapılacak dıye duydum...

remzi
14 yıl önce - Sal 26 Tem 2005, 06:40

aslında 2012 avupa futbol şampiyonasına aday olan türkiyenin açıkladığı şehirler arasında adanada olmalıydı çünkü adana hem konaklama hem ulaşım hem de tarihi ve turistlik yerleriyle konya, bursa ve kayseriden çok çok önde ama ne yazikki adana milletvekilleri ve bürokratları şehri sahipsiz bırakmış oysa '12 avrupa şampiyonası türkiyeye verilirse ki italyadan sonraki en güçlü aday biziz bu saydığım şehirlere metro, 5 ve 4 yıldızlı oteller ayrıca 2şer tane doping kontrol ve hakem otelleri yapılacak ayrıca devlet birince sınıf statlar yapıcak. Bunun dışında çervre düzenlemeleri, alt ve üst geçit çalışmalara hep devlet tarafından karşılanacak. Adanalı devlet adamlarının büyük ayıbı bence

serkanen

14 yıl önce - Sal 26 Tem 2005, 11:30

remzi okuyunca cok üzüldüm gercekten adana dedigin gibi su anda sahipsiz bilmiyorum daha ne kadar sürecek bu durum türkiyenin 4. büyük kenti olarak gösterilen adananın aday sehirler icine alınmaması büyük ayıp

ABİDİN
14 yıl önce - Cum 29 Tem 2005, 09:49

arkadaşlar hiltonsa civarındaki yıkılan alana ne yapılacağını tam olarak bilen var mı?

sayfa 2
ANA SAYFA -> ADANA