Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 267
Resul GUL
1 ay önce - Pzr 09 Şub 2020, 17:06

Alıntı:

Bu kadar hukümlü veya tutuklu olması garip bir durum.

Yukardaki Haberde Fetö den dolayı bu kadar yığılma olduğunu Yeni Hapishanelere ihtiyaç duyulduğundan bahsetmiş..

Resul GUL
1 ay önce - Sal 18 Şub 2020, 23:25
Denizli Şehit Özer Özkaya Polis Merkezi İnşaatı

Pınar Mahallesi nde Bakırlar Camisinin kuzeyine yapılıyor Denizli deki karakol buraya mı taşınacak bilemiyorum sanki öyle gibi

Denizli karakolu Pınar mahallesinde ilginç olacak.. Aslında Karakol orada kalmalıydı Orada Kentsel dönüşüm yapıp güzel bir karakol yapılabilirdi Ama Daha güzel yer olunca tercih etmemişler..

Kaynak :

https://www.ilan.gov.tr/detay-ihale-duyurulari-ya ...earchText=

Projeye buraya yapılıyor Kaba inşaatı bitmiş durumda..

Haritadaki Yeri

önens
1 ay önce - Çrş 19 Şub 2020, 10:42

Yeri saçmalık resmen Denizli mahallesindeki karakolu buraya taşıyorlar orada bir dönüşüm yapmak yerine . Önceden de park Adana ‘nın orayı gözlerine dikmişlerdi . Ben anlamıyorum karakol yada polis merkezi her ne ise düzgün biryere yapma gereksinimi neden duyuldu bu kadar ! Problemli sorunlu suç olan yerlere yapılmaz mı bu tip şeyler?

En güzel yerleri çeviriyorlar Merkez parkta da öyle olmadı mı ?

Adanalı Hamko
1 ay önce - Çrş 19 Şub 2020, 16:03

Zannedersem Denizli Mahallesini dönüştürmek için oradan taşınıyor, çünkü Karakolun bulunduğu Cadde çok daralıyor trafik orada çok sıkışıyordu, Okul çıkışı çocuklar içinde çok tehlike arz ediyordu.

Murat Ds
1 ay önce - Çrş 19 Şub 2020, 16:40

Problemli, suç olan yere değil en merkezi nokta ve ulaşım açısından nokta bir yere yapılır. Ayrıca önleyici ekipler var zaten. Olaylar olduğunda bu ekipler en hızlı şekilde geçiyor.

sayfa 267
ANA SAYFA -> ADANA