Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Ayhan
11 yıl önce - Cmt 27 Arl 2008, 20:14

Ben de Villakent'i biliyorum gidip gördüm. Hiç yeşil alanı olmayan bir yer en büyük proje oluyorsa daha fazla yorumda bulunamam.

İstanbul ezikliği söz konusu olamaz. İzmir çok daha ideal ve yaşanabilir bir şehirdir. Hem ulaşım hem de güvenlik açısından da. Evet İzmir modern ve yaşanabilir bir şehir ama bazı konularda gerçekçi olmak gerek. Bu kesinlikle eziklikle alakalı değildir.

İzmir; İstanbul'u geçtim, diğer şehirlere göre önde değil maalesef. İzmir, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Bornova ve Alsancak'tan ibaret değil. Bu şehrin ciddi şekilde üst yapı yenilenmesine ihtiyacı var. Birçok kişi de eminim aynı görüşte. Bu konu ile ilgili diğer sayfaları da inceleyebilirsiniz.

Çok sayıda modern yerleşme, düzgün yollar, son derece çağdaş konutlar Adana, Konya, Mersin, Kayseri, Gaziantep gibi şehirlerde İzmir'den fazlasıyla mevcut.

fatih kucukkurkcu

10 yıl önce - Pts 28 Eyl 2009, 15:57

Çekim Tarihi:12/07/2009

(+)

(+)

(+)

(+)

hamdi levent
8 yıl önce - Pzr 29 May 2011, 18:30

ege koop yeni villakent projesi geliştirir mi bu bölgede?

Ayhan
8 yıl önce - Pzr 25 Eyl 2011, 19:39

Uzun zamandır geçmemiştim bugün gitme fırsatım oldu. Bölgedeki evler çok güzel ve çevre düzenlemesi gayet iyi olmasına rağmen ölü bir kent gibi, malesef hala çok sayıda satılık villa var. İç kısımlarında yeşil alanlar fena değil ama çevresi çöl gibi, ulaşım açısından kolay ulaşılabilir bir yerde ama çevresinin daha da gelişmesi lazım...

uzay
8 yıl önce - Pzr 25 Eyl 2011, 22:56

Ege - Kop. bu bölge yakınlarında ki bir arazisine ÜNİVER-SİTE adı altında yeni bir konseptin yapımına başlıycağını açıkladı.Kişi başına 90 m2 yeşil alan düşüceğini , kişsel otoparkların olucağını ve her binanın 2 katlı olucağını söyledi .

KAYNAK = EGE/TV

sayfa 2
ANA SAYFA -> İZMİR