Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir 378

4 yıl önce - Prş 07 Oca 2016, 23:54

Bornovada kirada oturuyorum,villakenti duyduk gittik gorduk,resmen bayildim,esimde cok sevdi,ben ev hanimiyim,fakat ikiz olmayan evler ates pahasi,satilik ilanlarinda 30-40 adet ev olmasina karsilik cogu satilmis.evlere en dusuk 400binden basliyor )) tabi icimizde kaldi,paramiz olunca artik.
Buarada ne koku ne sinek nede baska birsey yoktu.ayrica heryer tiklim tiklim,ve bizim gibi heryerde ev arayan insanlar dolu.
Yasanacak yer..

Misafir 378

4 yıl önce - Cum 08 Oca 2016, 00:02

Evet 5-10 sene once burda ne isimiz olur,bataklik vs diyenler simdi o batakliktan ev alsadik zengin olmustuk diyor:) hep ayni muhabbet,bornovada 10 sene once portakal bahcesi doludu ehhe
Guzelbahceye gore daha guzel yapilasiyor seyrek,o karmasiklik simdi yok.cevreyoluda geldi,simdi de izkaray villakente yakin biyerden basliycak diye biliyorum,ve villakentin tam karsisina aquakent mi ne ole bi havuz eglence yeri yapilicak diye duydum..ozamn 400bin degil, 1.400 e ev bulamazsiniz

Misafir 714

4 yıl önce - Pts 18 Oca 2016, 23:39

izkaray ana jet üstünün yakınından geçicek,tabi bu villakente fazlaca değer katıcağı kesin,izkaray gibi bir proje izmirin en büyük projesi resmen villakente yarıycak en fazla:)
bende merakımdan gidip görenlerdenim,gördüğüm en güzel yer,girişinde villakente girdiğinizi anlıyorsunuz,herşey birden değişiyor.
giderken ortada bir heykel görüyorsunuz,sağ tarafınızda basket futbol tenis sahaları vs..
muhteşem bir yapı,yaşamak nefes almak istiyorum derseniz yer tamamen burası!!

Misafir 4c9

4 yıl önce - Sal 08 Mar 2016, 16:55

bende 2016 şubat itibariyle durumu anlatayım.otoban ve izbandan sonra oturan ev sayısı % 70 lere vardı.menemen belediyesine su faturalarının içinde ayrıca 40 tl veriyoruz bunun karşılığında mahalledeki tüm ağaçlar çiçekler vs.bakımı ve sulaması yapılıyor. bahçelerden atılan ot, budama dalları, çim kesimleri gibi atıkları belediye kapınızın önünden alıyor.haftada iki defa menemen belediyesince çöpler düzenli toplanıyor.seyrek köyüne doğalgaz geldi.muhtemelen 2016 yılı içinde villakentede yatırım düşünülüyor.villakentte yaşayanların kurduğu elele derneği bu işlerle ciddi şekilde ilgileniyor.adı her nekadar deri sanayi diye geçsede orada deri fabrikaları bir bir kapandı yatırım şekli değişti.koku çok azaldı.üstelik mahallenin doğu ve güney doğusunda koku yoktur.derneğimiz koku konusunda mahkeme vasıtasıyla çözüm için uğraşıyor.757 ve 750 nolu otobüsler ortalama 20 dk dabir ulukent izban aktarma seferleri var.büyük marka bir market 1 yıldır hizmetimizde.kuaför ve ayrıca şahsa ait markette var.şimdilik aklıma gelenler bunlar.sevgi ve saygılarımla

Misafir 4c9

4 yıl önce - Sal 08 Mar 2016, 20:06

sayfa 4
ANA SAYFA -> İZMİR