Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Ayhan
8 yıl önce - Pzr 25 Eyl 2011, 22:57

Alıntı:
ÜNİVER-SİTE adı altında

Evet her yerde bununla ilgili panolar vardı.

Bornovaaa
7 yıl önce - Pzr 04 Ksm 2012, 10:16

bence artık menemen şehir içi oldu ve gelişmeye devam ederek izmirle birleşecek artık orayada havaalanı otogar hızlı tren falan gittiğinde dolmuş otobüs falan gitmesi gerekir menemende şehir içi oldu siz ne düşünüyorsunuz?

mert101

7 yıl önce - Pzr 04 Ksm 2012, 22:39

zaten menemen - ulukent gibi yerler uydudan da bakınca izmirin devamı niteligindedir. Bence 5 sene sonra tamamen bornova - buca gibi merkezi olacaktır. Ayrıca ben menemeni hep merkez ilçe olarak görüyorum..

Bu arada sasalıda yapılan villalarda hergecen gün cogalıyor. Bu gidişle o bölgede yeni bir güzelbahce olusacak gibi görünüyor

Misafir 4f0

4 yıl önce - Pts 27 Tem 2015, 16:29

merhaba.izban ve otoban projelerin bitmesiyle villakent hızlı bir şekilde dolmaya başladı.8 senedir burda oturuyorum.sinek ve sivrisinek kabul edilebilir seviyeye geldi.deri sanayini kokusuda mahkeme vasıtasıyla çözülmeye başladı sanırım bu aralık bitecek.buranın artıları derin bir sessizlik,foça 22 km.karşıyaka 22 km.ve 20'er dk da gidiyorsunuz.büyük bir marka market açıldı.kendi içinde sosyalseniz burası ideal.ben hareket bereket canlılık istiyorum derseniz burayı düşünmeyin derim saygılar.

Misafir eef

4 yıl önce - Pzr 16 Ağu 2015, 15:05

üstelik villakentin doğusu ve güney doğusunda koku yoktur.genelde ezber ve toptancı bir anlayışımız var.

sayfa 3
ANA SAYFA -> İZMİR