Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Tunc_Izmir
13 yıl önce - Prş 15 Hzr 2006, 22:41

Çok iyi bir başkandı. Zaman ne kadar çabuk geçmiş. Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın.

sabahattin tuncar
13 yıl önce - Cum 16 Hzr 2006, 12:47

sevgili izmrliler gerçekten başkanınız büyük bir insandı ben antalyadan bile adını duyardım. acınızı tüm antalyalılar paylaşmıştık arkadaşlar sizler daha çok piriştinalar seçeceksiniz her zaman hak edene oylarınızı verin sevgili başkanınız oylardan da öte gönül oylarınızı toplamış başınız sağolsun sizleri çok seviyom izmire gelcem

burak a.

13 yıl önce - Cum 16 Hzr 2006, 12:57

2 sene ne kadar da hızlı geçti.aradan geçen her gün büyük başkanın değerini daha da çok gösterdi bizlere.

seni çok özledik...

ozzgee
13 yıl önce - Cum 16 Hzr 2006, 16:59

gerçekten 2 yıl oldu hee. allah rahmet eğlesin. çok iyilikleri olldu çook. o gittikten sonra da görüyoruz neler olduğunu hıh. izmir şehriyle gerçekten bütünleşmiş bir başkandı o..

Barış E.
13 yıl önce - Cum 16 Hzr 2006, 17:04

Ahmet Priştina Bence İzmir'in benim tanıdığım en iyi başkanıydı. Nur içinde yatsın.Allah RAhmet eylesin. Bir daha böyle bir başkan kim bilir ne zaman gelir?

cemilaydemir
13 yıl önce - Cum 16 Hzr 2006, 17:31

''İzmir için canımı veririm'' diyen büyüklerin büyüğü başkan seni unutmak mümkünmü?Körfezin eskiden kızıl,şimdi mavi renklerinde sen,Tarihi dokuları mahvedilmişken kurtarıp kentlilerine armağan ettiğin kordonda sen,Alsancak'tan Turan'a kötü kokular yayan şimdiki haliyle piknik alanında sen,toplu taşıma sisteminde sen,Güzelbahçe'den Çiğli'ye heryerde sen varsın.Kalbimizdesin.

birDilek
13 yıl önce - Cum 16 Hzr 2006, 17:50

"Sen dogarken herkes gülüyordu ama sen agliyordun...
Öyle bir hayat yasa ki... öldügünde herkes aglasin , sen gül"

Bu cümlelere en cok uyan yasam hikayelerinden biridir herhalde Ahmet Piriştina'nin hayati...

Ne mutlu ona'ki, arkasindan onu andiracak bir cok sey birakti...

emincan_35
13 yıl önce - Sal 20 Hzr 2006, 22:45

Rahmetli Priştina İzmire gelmiş geçmiş en önemli işleri yapmış başkandır Allah Rahmet Eylesin Mekanı CENNET OLSUN

ali emrah
13 yıl önce - Sal 11 Tem 2006, 20:05

Özlemle anıyoruz...
İzmirde büyük çalışmalar yaptı.

i.osmanoğlu
13 yıl önce - Sal 11 Tem 2006, 20:11

Ne kadar çabuk geçti bir sene. İzmir'e en iyi hizmeti veren başkanımızı,rahmetle anıyoruz.

sayfa 3
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet