Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sakarya - Haberler ve Sohbet
« önceki   123 ... 8384858687   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 84
yeaydin

2 ay önce - Pzr 17 Eyl 2017, 14:01

Ben en son gittiğimde kapalı görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam.

https://www.bimeks.com.tr/magazalar web sitesinden de kaldırılmış doğru hatırlıyorum o zaman.

Gokhan E

2 ay önce - Pzr 17 Eyl 2017, 14:13

Bir ara Orhan Camii şubesi de kapalıydı Çok şaşırdım. Bimeks ülke çapında zor günler yaşıyor bunu biliyordum ama küçülmeye gideceğini hiç tahmin etmemiştim. Agora avm de ne düzgün bir yapı market var ne de ufak bir teknosa nın haricinde elektronik bir mağaza umarım Agora düzgün magaza karması olur kafeler sokagı muazzam olmuş geçen gün gördüm. Ama umarım Sakarya da olmayan mağazalar gelir.

ridvan54

2 ay önce - Pzr 17 Eyl 2017, 16:08

Bimeks'i Media Market almadı mı ya da tam tersi ?

Gokhan E

2 ay önce - Pzr 17 Eyl 2017, 17:04

Benim bir bilgim yok ama nakit sorunu yaşadığını duymuştum Bimeks in

sapancalı mesut

2 ay önce - Çrş 20 Eyl 2017, 13:37

Mavi Durak Fest Başlıyor

Üniversite kenti Serdivan yeni bir organizasyona daha ev sahipliği yapıyor.

20 Eylül Çarşamba günü Kafeler Caddesi üzerinde düzenlenecek Mavi Durak Fest’te, Zakkum ve Aynur Aydın sahne alarak hayranlarıyla buluşacak.

Aynur Aydın ve Zakkum Konser Verecek

Serdivan Belediyesi ve SEBADER’in (Serdivan Bağlar Caddesi Kafe ve Restoranlar Derneği) birlikte düzenlediği festivalde, Zakkum ve Aynur Aydın konserlerinin yanı sıra animatör ve canlı heykel gösterileri, yarışmalar, kortej yürüyüşü ve havai fişek gösterisi gibi çeşitli etkinlikler de yer alacak.
Etkinlikler 18.00’da Başlıyor
Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada 20 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilecek Mavi Durak Fest’te etkinliklerin, 18.00’da başlayacağı ve 20.00’daki kortej yürüyüşünün ardından 21.00’da Aynur Aydın’ın sahne alacağı belirtilirken etkinliğin 22.30’daki Zakkum konseri ile son bulacağı bildirildi.
Ayrıca etkinlikteki tüm aktivitelerin ve konserlerin ücretsiz olduğu da ifade edilirken festivale tüm vatandaşların davetli olduğu da belirtildi.

Festival Programı:
20:00 - 20:30 Kortej - Açılış konuşmaları - Festival Açılışı
21:00 - 22:00 Aynur Aydın Konseri
22:30 - 24:00 Zakkum Konseri

bence çok iyi düşünülmüş bir organizasyon. olması gerekirdi de. şehrimizde bu tarz işler pek görülmüyor ama Serdivan yine farkını gösteriyor..

Mete1965
2 ay önce - Çrş 20 Eyl 2017, 13:46

nerede yapılacak yer olarak?alan olarak yok,direk mavi durağın göbeğinde mi?

sapancalı mesut

2 ay önce - Çrş 20 Eyl 2017, 13:51

Bugün yolculuk var..
İnşallah şehrimiz için çok güzel bir gelişmeyi sizlerle paylaşmak için Ankara yolundayız

(+)

Toçoğlunun paylaşımı.. Merak ettim açıkçası..

sapancalı mesut

2 ay önce - Çrş 20 Eyl 2017, 13:52

sanırım Serdivan Karakolu ile Beyzadenin olduğu bölüme kadar trafiğe kapanacak o cadde kardeşim. Caddede yapılacak.

ilker5454

2 ay önce - Çrş 20 Eyl 2017, 15:10

Akşam uğrarım bakalım nereye ne koydular ne yaptılar güzel bir etkinlik
Serdivan karakolun oraya kitap fuarı da açıldı 1 haftalık

Enes54

2 ay önce - Çrş 20 Eyl 2017, 15:12

seridvana yapılacak şehir kütüphanesinden haber var mı?

sayfa 84
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 8384858687   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET