Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sakarya - Haberler ve Sohbet
« önceki   123 ... 848586   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Enes54

2 yıl önce - Cum 18 Eyl 2015, 17:35

Alıntı:
siyaset için mi açtınız bu başlığı

başlığın ismi, haberler ve sohbet
son seçimde 5 milletvekili çıkalan bir partinin aday listesi haber değeri taşımıyorsa, başka ne haber değeri taşıyabilir?

Serdivanlı Enes

2 yıl önce - Cum 18 Eyl 2015, 17:49

Liste zayıf olmuş. Benim içime hiç sinmedi. 5'inci milletvekili tehlikede 4'e düşecekler gibi gözüküyor.

En son Serdivanlı Enes tarafından Cum 18 Eyl 2015, 17:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ilker5454

2 yıl önce - Cum 18 Eyl 2015, 17:51

5 tane milletvekili çıkaran partinin adayları açıklanmış. şehrin en önemli haberlerinden bence.

bence de tam fiyasko olmuş adaylar. ali inci niye yok. ayşenur islam kendi istemedi zaten

Gokhan E

2 yıl önce - Cum 18 Eyl 2015, 22:54

Sakarya da oy kaybetmeyen akp bakanımızı aldı yazıklar olsun

Gokhan E

2 yıl önce - Pzr 20 Eyl 2015, 14:47
Bayramda ulaşım yüzde 50 indirimli

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde toplu taşımada yapılacak değişiklikleri açıkladı.

Kurban Bayramı süresince vatandaşların belediye otobüslerinde yüzde 50 indirimli tarife ile seyahat edebileceğini açıklayan Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, "Tüm personelimizle bayramda hemşerilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz" dedi.
Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde toplu taşımada yapılacak değişiklikleri açıkladı. Vatandaşların bayram süresince Büyükşehir Belediyesi otobüslerinde yüzde 50 indirimli tarife ile seyahat edebileceğini duyuran Pistil, ulaşımda herhangi bir mağduriyet yaşanmaması adına çalışmaların aralıksız sürdürüleceğini ifade etti.

Sakarya'nın Hizmetindeyiz

Fatih Pistil, "Her bayram olduğu gibi bu Kurban Bayramı süresince de Büyükşehir Belediyesi otobüsleri yüzde 50 indirimli tarife ile hizmet sunacak. Tüm personelimizle bayramda da hemşerilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. İnşallah huzur içinde bir bayram daha geçireceğiz. Bu vesileyle tüm hemşerilerimizin Kurban Bayramlarını tebrik ediyoruz" diye konuştu.

Bayram Mesaisi

Pistil açıklamalarının devamında ise şu ifadeleri kullandı; "Mezarlıklara düzenlenecek seferlerde vatandaşlarımız ücretsiz yararlanabilecek. Ayrıca mezarlık ziyaretlerinde bulunacak hemşerilerimiz için belirli noktalardan Emirdağ, Erenler ve Serdivan mezarlıklarına seferlerimiz olacak. Arife günü ve bayram süresince de Emirdağ ve Emir Sultan Mezarlıkları'na ulaşım için otobüsler Büyükşehir Belediyesi önünden 08.00 ile 17.00 arasında her saat başında hareket edecek."

furkansiner

2 yıl önce - Pzr 20 Eyl 2015, 15:37

Ee sakaryalılar şöyle bir soru sorayım
Sakaryada hangı bölgede nasıl bir eviniz olmasını isterdiniz ?
Bazılarımız çark caddesinde bir dairede oturmak ister bazılarımız serdıvana bir villa da hadı alalım cevapları

furkansiner

2 yıl önce - Pzr 20 Eyl 2015, 15:43

Ben poyrazlar gölünün orda bir ağaç evim olsun isterdim

Serdivanlı Enes

2 yıl önce - Pzr 20 Eyl 2015, 15:58

Keramali yaylasinda bir dağ evimin olmasını isterdim. Malum kar yağışını çok sevdiğin için kışları kar'a doyardim.

Serdivanlı Enes

2 yıl önce - Pzr 20 Eyl 2015, 16:01

Bahsettigim yer burası. Evde hazir. Kimin acaba

furkansiner

2 yıl önce - Pzr 20 Eyl 2015, 16:03

Göl de var burda ben burda da yaşarim

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 848586   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET