Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
44hakan
3 yıl önce - Pzr 30 Ağu 2015, 19:58

Dış görünümden her ne kadar kaybetse de iç mimarisi gerçekten çok güzel olmuş.Ama keşke dışına da içine özendikleri gibi özenselerdi.Sonuçta Malatyamız 5 yıldızlı bir otel daha kazanmış oldu.Malatyamıza hayırlı olsun..

Enesyldrm

3 yıl önce - Pzr 30 Ağu 2015, 22:14

Dış görünümü 15-20 yıllık bir bina gibi çok vasat ama inşaatını adım adım takip ettim kaliteli bir mekan olacağı kullanılan malzemelrden belliydi.Hizmette iyi olursa hiltona rakip olabilir.
Şöyle birşey duydum bu üç bina yükseklik olarak askeri havaalanı yüzünden mahkemelikmiş.

Muneccim
3 yıl önce - Pzr 30 Ağu 2015, 23:30

Isim cok kotu, dis gorunum berbat ama ici guzel olmus. Hayirli olsun sehrimize.

Hüseyin_44

3 yıl önce - Pzr 30 Ağu 2015, 23:31

Arkadaşlar şahsen beğendim iç dizayn süper balo salonu ve restaurant göz kamaştırıyor
Hayırlı olsun

Emir ERTEN

3 yıl önce - Pts 31 Ağu 2015, 00:02

Sanki Divan oteli çağrıştırıyor. Adidas - Adibas, Puma-Tuna gibi. Dival'in kelime anlamı nedir? Birinin soyadı olsa gerek.

Abdullah Egemen

3 yıl önce - Pts 31 Ağu 2015, 00:41

Aynen öyle Emir,
Bildiğin çakma markalar gibi duruyor. Hangi sivri zekâlı bulduysa bu ismi artık. Kimin soyismi olduğu önemli değil önemli olan Divan adında bir otel varken neden Dival diye bir isim peydahlama ihtiyacı duyulduğu.

Sefa4444
3 yıl önce - Pts 31 Ağu 2015, 01:08

Acemoğlu beton bu oteli kendi işleteceğine başka bi firmayla anlaşsa daha sansasyonel olurdu bence ama yatırım yatırımdır İnşallah bunlar sadece başlangıç olur da Şehrimizi çok ileriye taşırız

Enesyldrm

3 yıl önce - Pts 31 Ağu 2015, 11:43

Bu kadar otel varken doyum noktasına daha ulaşılmadımı?
Yani yerli müşteriyi sağlayabilecekler mi?

Sefa4444
3 yıl önce - Pts 31 Ağu 2015, 14:17

Bi şehrin gelişmişiğini banka şubeleri ve oteller gösterir diye bi.bilgi okumuştum kendi tespitim de bu yönde

Enesyldrm

3 yıl önce - Çrş 02 Eyl 2015, 17:04

Bir iş adamı akşam dival otelde yatıp yoluna devam etmesi gerekiyor.
Adamın uyumasını engelleyen bu sesi kim durduracak?
Otelin hemen yanı başında ki havuzbaşı düğün gürültüsüyle işkenceden başka birşey değil.
Çevrede ki sitelerde yaşayanlar olarak şikayet etmekten bıktık bakalım otel ne yapacak bu durumda?

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET