Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Batman - Hasankeyf
« önceki   123 ... 787980   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Baki KARAKOÇ
12 yıl önce - Pzr 12 Hzr 2005, 14:34
sait bey

Çok teşekkür ederim. Hasankeyf hepimizin. Bu ülke hepimizin. Önce sonra mı olurmuş aramızda. Sizde en kısa sürede memleketinizi görüntüleme fırsatı bulursunuz umarım. İzmirli olmama rağmen Batmanı ve ilçelerini de çok seviyorum. Çünkü bu ülkeyi çok seviyorum.

Meslek hayatım dışında webmaster olarak ta çalışmalarım var. Eğer hasankeyf.com daha önce alınmamış olsaydı bir web sitesi yapmayı bile düşünmüştüm. Şuan hasankeyf kaymakamlığının bir çalışması var. Oraya da destek vermeyi düşünüyorum. Eğer böyle bir desteğe ihtiyaçları olursa diye cevap bekliyorum onlardan. İyi günler...

Yuzbasi Volkan Yuksel

12 yıl önce - Pzr 12 Hzr 2005, 14:39

Baki, bilgisayara baglanabilen bir GPS yeterli olur. Internette bu konuda sinirsiz bilgi var. Benim GPS V'i daha yakindan tanimak istersen.

http://gpsinformation.net/gps5/g5review.htm

Baki KARAKOÇ
12 yıl önce - Pzr 12 Hzr 2005, 14:56
gps v

Fiyatı yaklaşık 800 YTL civarında sanırım. Peki gps kullanımı kounusundaki bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşır mısın? Gps ile neler yapılabilir? Gps ne zaman ihtiyaç haline gelir? Şuan maddi yönden almaya gücüm yetmez ama ileride neden olmasın

Uydu görüntülerinin ana sayfa linkini gönderir misin?

Yuzbasi Volkan Yuksel

12 yıl önce - Pzr 12 Hzr 2005, 15:21

Hasankeyf 3D - 2D

(+)

(+)

NASA, USGS

Yuzbasi Volkan Yuksel

12 yıl önce - Pzr 12 Hzr 2005, 15:28

Ben bu goruntuler icin interneti kullanmiyorum. Uydu goruntuleri icin linkler daha onceden verilmisti, wowtr de arama yaparak bulabilirsin.

http://worldwind.arc.nasa.gov/

World Wind 'den bir goruntu, sagda Nemrut, sol yukariya dogru Suphan veen geride Buyuk Agri, Kucuk Agri.

(+)

GPS ile neler yapilabilecegi konusunda benim Yanardag mesajlarimi inceleyebilirsin. Gorduklerin aklina yatarsa ilerde edinmeyi dusunursun.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 787980   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler