Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Tece
« önceki   1234   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Ahmet0021
1 yıl önce - Pts 20 Hzr 2016, 04:40

Tece de birzamanlar çadır kurulurdu bizde çadır kurmuştuk ozaman lar harikaydı ama şimdi ise tece yi hiç sevmiyorum orda akrabam var bazen gidiyorum ama bir türlü o çadır zamanlarındanki gibi sevemedim

Misafir 745

1 yıl önce - Pts 20 Hzr 2016, 15:32

Sen neyi seviyorsun ki zaten birader ? Daha şu zamana kadar bir şeyi sevdiğini görmedim, ne itici, ne depresif, ne karamsar, ne melankolik, ne arabesk bir adammışsın sen be kardeş ? Neşelen biraz, sevmeye çalış, renklen Ahmet, renklen.

serkan33

10 ay önce - Prş 30 Mar 2017, 21:44

Mersin'in yükselen yıldızı Tece semtinde 5 sene içinde çok fena değişimler olacak, hele ki 1/100.000'lik planlara da işlenen yeni alışveriş merkezi bu semte yapılınca ikinci bir Pozcu-Forum vakası olacaktır

(+)

(+)

melih95

10 ay önce - Prş 30 Mar 2017, 21:46

şu avmnin de yeri ve ne zaman yapılacağı bi belli olsaydı artık.

AYDIN İNAN
site denetçisi

10 ay önce - Prş 30 Mar 2017, 21:52

Alıntı:
Mersin'in yükselen yıldızı Tece semtinde 5 sene içinde çok fena değişimler olacak, hele ki 1/100.000'lik planlara da işlenen yeni alışveriş merkezi bu semte yapılınca ikinci bir Pozcu-Forum vakası olacaktır

Henüz yeri konusunda bir açıklama görmedim, herhalde yeri hala belli değil.
Erdemli istikametinden gelirken Tece başlangıcı olan sepetçilerin durduğu yer olsa bari. Henüz yapılaşma olmayan, boşluk bir yer. Tabi şahıs malı mı, belediyenin mi bilemiyorum.

Yalnızca olsa iyi olur diye aklımdan geçen bir yer. Yani orası konusunda bir bilgim yok.

Eğer planlara işlendiyse, yerini bilen biri açıklayabilir mi?

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler