Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir- Tire- Yeni Stadyum Projesi- 15.000
« önceki   123 ... 909192   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 91
EfE

1 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 18:54

Antalyadaki gibi çatıya güneş panelleri koyup, elektrik enerjisi üretilse harika olur.Bence projedeki en büyük eksik bu...

Misafir 590

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 15:16

Göztepe kullanmayacak stadı,TİRESPOR için yapıldı..Göztepe talep eder Tire yönetimi de kabul ederse kullanır(seve seve talep eder)

Abi hibrit yok eminim Tirede oturuyorum ve haftada iki gün gidip geziyorum(temel aşamasından itibaren)..Hibrit için kullandıkları ekipmanları hiç görmedim.Vodafone park inşaatını hergün internetten canlı izliyordum makinasını ordan biliyorum..Ayrıca çim ekimi esnasında konustuğugum firma elemanları hibrit uygulaması olmayacak demişti.

Bu arada stadın en büyük eksikliği otopark..Cevrede bir kaç yıl içinde yapılaşma başlayınca otopark uzun vadede sıkıntı olacak gibi.

Misafir 452

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 15:40

Zaten son bir yıldan itibaren Tire genelindeki en büyük sorun otopark olmaya başladı umarım etrafındaki boş alanlarda güzel bir değerlendirme yapılır, bir diğer eksiklik ise ulaşım Tire ye İzban şart artık.

EfE

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 15:42

Stadın etrafına antreman sahaları, otopark, tenis kortları , koşu sahası ve gölet yapılacak geri kalan yerlerde yapılaşma başlıyor.

etoygun
6 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 15:41
Tire stadyumu

(+)

sayfa 91
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 909192   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR