Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
mustafaguler
5 yıl önce - Prş 30 Tem 2015, 10:27

Alıntı:
Mudanya ferahlamak için güzel bir yer ama 1 kez gittim ondada sahil çalışması devam ediyordu. Sanırım hala devam ediyor.

Sahil çalışması önümüzdeki yaza kadar sürecek gibi görünüyor. Organize Sanayi Metro İstasyonunda inip Mudanya minibüslerine binerseniz Yıldıztepe'ye gidebilirsiniz burasıda hava alma bakımından iyidir, orada yamaç kafe var oturup çay içebileceğiniz bir yer.

Gemlik'e de gidebilirsiniz. Size biraz uzak kalır ama güzel bir yerdir. Şehir içinden (Merinos) direkt Gemlik'e araç var, ek olarak Mudanya'dan da Gemlik'te araç var

ivenrec
5 yıl önce - Prş 30 Tem 2015, 10:46

@mustafaguler; Hocam yıldıztepe duymamıştım. Orayıda not alıyorum. Ayrıca sorması ayıp Mudanya'da denize girilecek, az çok serinleyecek bir sahil alanı var mı? Mudanyaya U2 ile rahatça ulaşmam mümkün o yüzden eğer öyle bir yer varsa harika olur.

mustafaguler
5 yıl önce - Prş 30 Tem 2015, 10:55

Mudanya-Güzelyalı arasında girilebilen yerler var. Paralı plajlarda mevcut sanırım 10TL idi.

Tirilye'de de denize girilebilecek yerler var.

Küçük Sanayi'den kalkan Boğaz ve Eşkel arabalarına binip sahillere ulaşabilirsiniz.

Güven Hoca

5 yıl önce - Prş 30 Tem 2015, 10:55

Övmek gibi olmasın ama temizlik yönünden Mudanya karşısı Armutlu yanındaki Fıstklı sahilleri temizdir.Köyümdür diye demiyorum ama körfezin en temiz yeri orasıdır.Mudanya'dan Armutluya İDO kalkıyor.
Ayrıca Mudanya-Trilye yolu ilerisinde Eşkel Sahilleri halk plajıdır.
Altta benim çektiğim Yıldıztepe menzaraları mevcut
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=2742350#2742350

ivenrec
5 yıl önce - Prş 30 Tem 2015, 11:35

@güvenhoca; bilgiler için teşekkürler. mudanya-armutlu fiyatlar nedir? ayrıca ne kadar sürer toplamda?

ivenrec
5 yıl önce - Prş 30 Tem 2015, 11:39

@mustafaguler; hocam k.sanayiden direkt sahillere giden araçlar varsa süper olur hakkaten. peki hangi otobüsler gidiyor

Güven Hoca

5 yıl önce - Prş 30 Tem 2015, 11:40

İDO'nun sitesinde fiyatları yazması lazım.Süre olarak bence 10 dk.falan sürüyor deniz otobüsüyle.Oradan sahil için Gemlik otobüsleriyle 5 dk.yol katetmek gerekir.Arabanız olsa Bursa'dan 70 km.yolla Gemlik-Armutlu yoluyla gidebilirsiniz
Ha değermi o yola,evet değer

mustafaguler
5 yıl önce - Prş 30 Tem 2015, 11:57

Alıntı:
peki hangi otobüsler gidiyor

Genelde beyaz renk 7 metrelik otobüsler olur. Otobüsün küçüğü, minibüsün büyüğü Otobüslerin önünde Boğaz veya Eşkel-sahil diye yazar

Güven Hocam Budo'da günde iki defa Armutlu'ya uğruyor, bilet fiyatı 5TL

ivenrec
4 yıl önce - Çrş 28 Ekm 2015, 09:12

konuyu hortlatayım dedim.

misafirim geliyor bugün, pazara kadar gezmelik plan lazım. kişisel araç yok malesef.

yardımcı olacak?

Deniz Çağdaş
1 yıl önce - Pts 25 Mar 2019, 09:43

1,5 günlüğüne Bursa'ya gideceğim gezilecek yerler önerir misiniz ?

sayfa 2
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet