Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
caglar9451
2 yıl önce - Çrş 31 May 2017, 13:27

Geçen sene Haziran'da Kayseri'ye gittim ramazanda ve o atmosferi yaşadım çok güzeldi ve muazzamdi

Nazmi
2 yıl önce - Çrş 31 May 2017, 21:33

Çağlar bey, Ramazan sokağına mı gittiniz, yada şehirde oluşan manevi ortamdan mı etkilendiniz?
Neydi sizi etkileyen atmosfer, mümkünse biraz bahseder misiniz

caglar9451
2 yıl önce - Cum 02 Hzr 2017, 18:33

Nasıl anlatayım sokağa girdigimde her yerde macun satan Osmanlı şerbeti satan Türk kahvesi yapan kişiler ondan sonra gölge oyunu oynatanlar,ortamın güzelliği güler yüzlü insanlar renkli kişiler farklı insan manzaralari gelen konuklar o atmosferi yaşattı bana yani Ramazan'ı ramazan yapan güzellikler işte kısacası anlatılmaz yaşanır.....

Riza Topak

2 yıl önce - Pts 12 Hzr 2017, 13:13

GRUP TİLLO’DAN MUHTEŞEM KONSER

Büyükşehir Belediyesi Ramazan Sokağı çeşitlik etkinliklerle devam ediyor. Ramazan Sokağı’na ülkemizin önemli gruplarından birisi olan Grup Tillo da katılarak bir konser verdi.
Ramazan Sokağı'nın teravih namazı sonrası başlayan programına Grup Tillo konuk oldu. Kendilerine has ezgileri ve ilahileriyle tanınan Grup Tillo'yu kalabalık bir izleyici topluluğu takip etti. Gösteri alanını dolduran binlerce kişi Grup Tillo’nun okuduğu ilahilere zaman zaman eşlik etti.

Konser sonrası büyük ilgi ve beğeniyle dinlenen Grup Tillo üyelerine Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan çiçek vererek teşekkür etti.

(+)

(+)

(+)

Suzi Dilara

1 yıl önce - Çrş 16 May 2018, 21:35

Bu sene giden var mı Ramazan sokağına ?

Nazmi
1 yıl önce - Çrş 16 May 2018, 21:39

Dur hele abla.. Dün bir, bugün iki. Giderik zahar

Suzi Dilara

1 yıl önce - Çrş 16 May 2018, 21:52

Öyle deme haftasonu oralardaydım (gündüz geçtim Mimarsinan Parkı içinden öylece gittim) son rötüjlar vardı.

Aslında dün akşam Teravih sonrası Mesut Kurtiş gelecekti , Tarzını severim hani
Fuar Camisi'nden oraya gitmeye erindi bizim hanımlar beyler eve döndük.

Kısmetse Ramazan bitmeden giderim zahar

Suzi Dilara

1 yıl önce - Pts 11 Hzr 2018, 23:07

Bitmeden gelmek nasip oldu

Alıntı:
Dur hele abla.. Dün bir, bugün iki. Giderik zahar

An itibariyle Ramazan Sokağı

(+)

(Tatlıcımız )

(Billur Kahve🤗 Benim Kahveci)

(+)

Nazmi
1 yıl önce - Pts 11 Hzr 2018, 23:23

Burası çok kalabalık oluyor, gezmek, bir şeyler yemek-içmek zor oluyor. Ama atmosfer güzel. Talas'ta da Ramazan Sokağı kurulmuş bu arada, paraşütçülerin atladığı parka. Görmek nasip olmadı. Yine Talas'ta Osmanlı Sokağı'nda tarihi evler arasında Ramazan'ın atmosferi güzel oluyor.

Suzi Dilara

1 yıl önce - Sal 12 Hzr 2018, 09:27

Nasip olursa bu akşam da oraya gideriz

Belki bir güzel ortam olur, iklim değişir,giderayak Ramazan bereketini bırakır .

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET