Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Burç

5 yıl önce - Pzr 05 Tem 2015, 20:52

Alıntı:
Bugün otobüs durağında 18-20 yaşlarındaki 3 gencin konu hakkında konuşmalarına şahit olmam bu olayın Diyarbakır halkı tarafından da ne kadar önemsendiğini gösterir..

Ben de onu diyorum zaten, boşuna önemli birşey zannediyorlar.
Mavi Bayrak saçmalığı gibi birşey bu.

Misafir 161

5 yıl önce - Pzr 05 Tem 2015, 22:55

Alıntı:

Madem bu kadar önemsiz birşey neden vali, belediye başkanı, kültür bakanı ve başbakanlık başvurunun en iyi şekilde yapılabilmesi için defalarca ankara da ve Diyarbakırda toplantılar yapıyorlar? Almanya ya onlarca kişi götürerek yüzbinlerce euro harcıyorlar?

Efe Cane
5 yıl önce - Pzr 05 Tem 2015, 23:45

Alıntı:
Peki Nesi Önemsiz Burç Bey Ne Gibi Bir Şeye Dayanarak Dediniz Bizide Aydınlatın Ozaman Türkiyedeki Bütün Tarihi Eser Ve Antik Şehirler Önemsiz Yıkalım Yerine Konut Avm Duble Yollar Yapalım Siz Böyle Şeylerin Hastasınız Nasıl Olsa

Misafir 66a

5 yıl önce - Pts 06 Tem 2015, 01:31

Tarihi yapılara önem verseniz zaten korurdunuz o surları.kendiniz itiraf ediyorsunuz surların taşlarıyla gecekondu yaptık diye dağın başında bir terorist geberdi diye sehri ateşe veren halk,surlardaki taşlar çalınıp tarih katliamı yapılırken nerdeymiş.tarihi yapılarla ilgili hiçbir hassasiyetniz yok onu bir kabul edin peşinen.

Unesco kararına sevinç ise tamamen eziklenmiş küçük şehir psikolojisine dayanıyor.bu tür şehirlerdeki insanlar şehirlerinin ismi yurtdışında bir yerde geçtimi sevinçten havalara uçar dünyanın kendilerini konuştuğunu zanneder.turistin su gibi akacağını falan hayal ederler.ama zaman ilerledikçe acı gerçekle yüzleşirler diyarbakır nüfusuyla büyükşehir olsada görülüyorki mantalite hala kasabadan hallice.şu basit karar ardından çıkan sevinç çığlıkları bunun kanıtı

Vedat_21
5 yıl önce - Pts 06 Tem 2015, 02:15

misafir diyarbakır hiçbir zaman küçükşehir olmadı çevresinde her zaman en önemli şehir oldu 2000 yıldır yukarı mezopotamyanın en önemli şehridir cahilce konuşma

yorgun karamsar
5 yıl önce - Pts 06 Tem 2015, 02:21

ne kadar çekemeyen insan var diyarbakır ı yılardır devlet ambargosu vardı 1990 lara kadar olağan üstü hal vardı bunu yapan da devlet osmanlının en büyük eyaletiyken şimdiki haline bak geri kalmış diğer illlere göre yatırımm alamıyor nedeni kim biz miyiz yok teröre dayanmalar falan millet yemiyor artık diyarbakır ı sömürdüler yıllarca

Misafir 66a

5 yıl önce - Pts 06 Tem 2015, 03:04

Bakıyorumda kimse mesajın içeriğine cevap yazamamış herkes misafir nickine takılmış.kimse ırkçı,foşik gibi saçma sapan hakaretlere maruz kalmak istemediğinden bu şekilde yazıyor olmasın.onu bırakında içerğe cevap yazın.

Kurtuluş21
5 yıl önce - Pts 06 Tem 2015, 04:02

Hayırlı Olsun, umarım il sınırlarımız içerisinde olan Çayönü ve Hilar Mağaraları için de benzer girişimler de bulunulur.

timur haznecioglu
5 yıl önce - Pts 06 Tem 2015, 04:06

Bize kalsa taşlarını evlerimizde kullanırız

enesmurad
5 yıl önce - Pts 06 Tem 2015, 04:33

Yorgun karamsar.....
İsyankar ve her daim terör yanlılarını savunan destekleyen şehir daha ne bekliyor devket yada herhangi bir hükümetten, her daim öz eleştiri yok illa demogoji.....

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET