Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
yorgun karamsar
5 yıl önce - Cmt 04 Tem 2015, 21:33

çok sevindirici bir haber

Misafir bbd

5 yıl önce - Cmt 04 Tem 2015, 22:11

Hayırlı olsun. İzmir efes de adaydı. Giremedi sanırım

cemilertekin
5 yıl önce - Cmt 04 Tem 2015, 23:01

geç kalınmış bir karar, hayırlı olsun umarım bu verilen kararla birlikte surlar ve hevsel hakettiği değeri görür ve içkale başta olmak üzere bütün gecekondu yapılar temizlenir ve surların güzelliği ortaya çıkarılır, bm kararını verdi bundan sonrası bize kaldı gerekli çalışmalarla ve tanıtım reklam faaliyetleriyle şehrin tanıtımını yapmak diyarbakırlıların en büyük görevi oldu, turist sayısının arttırılması da için de bu çalışmalar şart, bu tarihi fırsat kaçırılmaz.

erhankaracan

5 yıl önce - Pzr 05 Tem 2015, 00:10

unesco sitesinde bakabilirsiniz

http://whc.unesco.org/en/list/1488

Mus-ti

5 yıl önce - Pzr 05 Tem 2015, 01:00

Ülkemizin bundan daha iyi reklami yapilamaz. Turistlerin sayisi arttirmak acisindan cok güzel bir calisma. Emegi gecen herkese helal olsun. Ümidimiz Doguyu kalkindirmak, Insanlari refaha kavusturmak.

erk00
5 yıl önce - Pzr 05 Tem 2015, 01:01

Hevsel'e zarar verecek şu baraj projelerini daha iyi düşünürler artık. Darısı Hasankeyfin başına

En son erk00 tarafından Pzr 05 Tem 2015, 13:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

erhankaracan

5 yıl önce - Pzr 05 Tem 2015, 01:13

(+)

Burç

5 yıl önce - Pzr 05 Tem 2015, 09:38

Bazı arkadaşların kafayı yiyecek kadar sevinmesine şaşırdım, çok abartılacak birşey olduğunu düşünmüyorum. Türkiye'de 14 tane Unesco listesine girmiş yer var, nereler olduğunu bildiğinizi bile sanmıyorum.

e_MR_e

5 yıl önce - Pzr 05 Tem 2015, 10:55

Alıntı:
Bazı arkadaşların kafayı yiyecek kadar sevinmesine şaşırdım, çok abartılacak birşey olduğunu düşünmüyorum. Türkiye'de 14 tane Unesco listesine girmiş yer var, nereler olduğunu bildiğinizi bile sanmıyorum.

Aksine bence çok sevinilecek bir durum. Mesela ara sıra yapılan saçma sapan restorasyon çalışmaları bir düzene girecek ve orjinal olarak korunması konusunda bir UNESCO baskısı oluşacak. Daha da önemlisi çoğu insanın Diyarbakır'da böyle bir eser olduğunu bildiklerini bile zannetmiyorum. Malum bizim reklamımız hep kötü yapılıyor. Bu şekilde Surlar ve Hevsel Bahçeleri Diyarbakır için pozitif bir reklam yüzü olacak. Bence bunlar sevinmeye değer şeyler.

bülentD

5 yıl önce - Pzr 05 Tem 2015, 11:36

Çok güzel bir haber, çok sevindim. Güzel ülkeme ve güzel diyarbakır a hayırlı uğurlu olsun. Çok pozitif etkileri olacaktır. Zaten diyarbakirin tarihi ve kulturel birikimi burayı hak ediyordu.

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET