Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 436
mehmet 0635
10 ay önce - Çrş 22 Ksm 2017, 16:54

Sebepsiz yere haftada ayda bir de olsa şalter atma sıkıntısı yaşayan var mı yoksa sadece benim evde mi oluyor? Çok canımı sıkmaya başladı bu şalter atması özellikle 4-5 gün evde yokken.

Volkan_42
10 ay önce - Çrş 22 Ksm 2017, 18:34

Ayni sorunu ben de yasiyordum, yonetimi aradim, elektrik firmasindan birini gonderdi, sigortada bi degisiklik yaptilar, o gunden beri sorun yok.
Daha once bircok evde de yapmislar bu degisikligi, genel bir sorun demek ki, vakot kaybetmeden arayin yonetimi.

peker06
10 ay önce - Prş 23 Ksm 2017, 11:44

@osman bey vallahi yönetimden degilim ya : ) güldürdünüz beni

Cem888
10 ay önce - Prş 23 Ksm 2017, 15:07

Mehmet0635: dairelerde kullanılan kaçak akım rölesi 2.sınıf olduğundan zamanla bozuluyor. Yönetime başvurun elektrikciyi yönlendirsinler. Ücretsiz değisim yapıyorlar.

mehmet 0635
10 ay önce - Prş 23 Ksm 2017, 20:56

Teşekkür ederim Volkan_42 ve Cem888. En yakın zamanda yönetim ile iletişime geçeceğim.

Fırat0606
10 ay önce - Cmt 25 Ksm 2017, 00:10

herşey 2 sınıf evlerde dökülmeye başladı garanti süresi bitmeden bence bu sorunları söylememiz lazım.seramik. dolap. elektrik cam balkon duşakabin hergün bi sorun çıkıyor.garanti bitti başınızın çaresine bakın diyecekler ileride

osman osmanogullar
10 ay önce - Sal 28 Ksm 2017, 07:45

Fırat0606 haklısınız. Her gecen gün daha fazla sıkıntı İle karşı karşıya kalıyoruz. Bilmiyorum sonumuz ne olacak.

ehveni_ser
10 ay önce - Çrş 29 Ksm 2017, 20:46

Tam bir mühendislik faciası, inanılmaz bir beceriksizlik örneği.
Şöyle gayet uçuk iki örnek vereyim, gerisini siz tahmin edin:

Üst katımın bir üstündeki katta (!) çocuklar koşuyor, bizim evden çok rahat duyuluyor. Üst komşum doğal olarak dayanamayıp tavana vuruyor, onlar da cevaben yere geri vuruyor. Biz de dinliyoruz.

Yan komşumuzun üst katı (!) (biz 2+1, yanımız 1+1) süpürgeyle temizlik yaparken, mutfağında iş yaparken vs. bizim salonda duyuluyor.

İlk taşınanlardan biriydik biz. Sonra 2-3 ay içinde tüm komşularımız taşındı ve neye uğradığımızı şaşırdık. Daha önce hep apartmanlarda yaşamış olsak da, burada akıl hastanesine düşmüş gibi hissediyoruz. Atılan her adım, tezgaha konan her tabak, hafifçe de çekilse her sehpa, her kapı kapanışı, her lamba açılıp kapanışı, her öksürük duyulur mu?

Şimdiki aklımız olsa önünden geçmezdik. Hayırlısı ne diyelim.
Müteahhitim diye gezenler utansın.

Cem888
10 ay önce - Prş 30 Ksm 2017, 09:34

Ehveni_ser: sizi çok iyi anlıyorum. Aynı şeyleri fazlasıyla yaşadım...

Fırat0606
10 ay önce - Prş 30 Ksm 2017, 14:58

Ehveni_ser aynen böyle olacagını bilseydik kapısından geçmeZdik.çalışanların suçu yok ama Alpak herşeyin ucuzuna kaçmış çok para kazanmak için ama eline yüzüne bulaştırmış.dolaplar ve zemin ses yalıtımı vs biraz daha kaliteli olabilirdi.herşey para değil kazanıyor zaten işi bitirip kaçma derdine düştü yönetime bıraktılar bütün işi bizden toplanan paralarla eksikler sorunlar yapılıyor.

sayfa 436
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet