Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir 16b

2 yıl önce - Sal 14 Tem 2015, 14:35

Projenin ses ve ısı yalıtımı hakkında bilgisi olan var mı? kullandığı malzeme marka kaliteli mi ?

zhangfei
2 yıl önce - Sal 14 Tem 2015, 14:54

Yalıtım malzemesi olarak knauf marka kullandıklarını biliyorum. İnşaatçı değilim ama bir inşaat mühendisi arkadaşımın dediğine göre ortalamanın üstündeymiş, daha iyileride var ama dedi. İnşaatı gezdim ve daire içlerinde de bims tuğla kullanıldığını gördüm. Bims tuğlaların standart tuğlalara göre daha iyi ses ve ısı yalıtımına sahip olduğu söyleniyor. Daireler arası ise daire içlerine göre daha kalın ölçülere sahip bims tuğlalar kullanılmış. Bu yüzden ses ve ısı yalıtımı konusunda ben umutluyum.

Misafir 16b

2 yıl önce - Sal 14 Tem 2015, 15:47

Web sitelerinde gördüğüm örnek daire resimlerinde mutfak zemininde fayans kale bodur görünüyor. bozdolabının bitimine kadar. sonra parke başlıyor. fakat örnek daireyi gezmeye gittiğimizde komple parkeydi. bu çok önemli bir eksiklik değil mi? niye sitedeki resimlerden farklı yapılıyor bu ? her ne kadar parke yeni nesil olsa da suya vs dayanıklı olsa sa bir kale bodur rahatlığı vermez diye düşünüyorum.

zhangfei
2 yıl önce - Sal 14 Tem 2015, 16:28

Doğru diyorsunuz. Onu bir sormak lazım satış ofisine. Gidip konuşan olursa buradan da bilgilendirirse bizi iyi olur.

Misafir 16b

2 yıl önce - Çrş 15 Tem 2015, 03:39

Ben gidip konuştum. Web sitesindeki gibi olmayacağını, örnek dairede nasıl görüyorsanız öyle olacağını söyledi. yani sitedeki gibi fayans kale bodur değil salon ve mutfak komple parke olacağını söylüyorlar. Ayrıca öndeki arazinin hala yeşil alan olduğunu idda ediyolar.

Misafir b2a

2 yıl önce - Çrş 15 Tem 2015, 12:57

O zaman göz göre göre yalan söylüyorlar. Öndeki alan meselesi cok uzatilmis. En basitinden acip internete bakin orada yola sifir baska bir parsel var. Sen 650 konutluk buyuk bir site yapiyosun. Bu tip kucuk seylerle prim yapmaya calismalari cok uzucu.

Misafir 16b

2 yıl önce - Çrş 15 Tem 2015, 21:39

Proje güzel kaliteli yalana gerek yok ama işte insan oğlu böyle
proje bittiğinde güzel olacak belli
karşısına konut yapılırsa nasıl bi görüntü çıkar ortaya muamma
ama yinede bölgedeki en güzel proje bence

Misafir ba7

2 yıl önce - Prş 16 Tem 2015, 00:26

Eger dediginiz gibi park yapilacak diyorlarsa bence de yalana gerek yok. Konut veya baska bisi olursa kotu olmaz sadece insaati biraZ sikinti verir o kadar.

Misafir 26b

2 yıl önce - Cmt 18 Tem 2015, 14:03

Altindaki dukkanlar sadece un cephede ki bloklarin altinda sanirim degil mi? Arka bloklar direkt daire ile basliyor? Ve projenin kiraya verilecegi dukkanlar projenin prim yapma acisindanda hangi markalara verilecegide onemli. Bu konularda bilgisi olan var mi

alptugay
2 yıl önce - Cmt 18 Tem 2015, 14:35

Evet sadece on cephedeki bloklarin altinda dukkanlar. Dukkanlar kiralik degil satilik, ve dukkanlarin ne olacagini en son sordugumda bilmediklerini soylemislerdi. Zaten firmalarin satin alacagini dusunmem. Sahislar satin alir, istedgi anlastigi firmayada kiraya verir diye dusunuyorum.

sayfa 2
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet