Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Denizli Üçgen Köprülü Kavşak Projesi ve Çalışmaları
123 ... 138139140   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
S_Yıldırım
2 yıl önce - Çrş 17 Hzr 2015, 09:54
Denizli Üçgen Köprülü Kavşak Projesi ve Çalışmaları(+)


Üçgen Kavşağına ilk kazma vuruluyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 222 büyük projesi içinde yer alan ‘Üçgen Köprülü Kavşak Projesi’nin yapımı için ilk kazma bu yıl vurulacak.

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran Ayı 2. Birleşimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan başkanlığında yapıldı. Saat:16.00’da başlayacağı açıklanan birleşimin geç başlamasına tepki gösteren CHP’li meclis üyeleri, toplantı salonunu terk etti. CHP’li üyelerin katılmadığı toplantıda gündem maddeleri görüşüldü. Gündemin en önemli maddesi olan ve Denizli’nin trafiğini rahatlatması planlanan Üçgen Köprülü Kavşak projesi toplantıda görüşüldü. Projenin yapılması için Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a İller Bankası’ndan 50 Milyon TL borçlanması için yetki istendi. Yapılan oylamada, meclis toplantısında bulunan AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri Zolan’a borçlanma yetkisi verilmesi yönünde oy kullandı. Konuyla ilgili meclis üyelerine konuşan Başkan Zolan, “Denizli’nin acil ihtiyaçlarından biri de Üçgen Köprülü Kavşağı projesidir. Yapımı planlanan köprülü kavşak ile projede sona gelindi. Artık ihale sürecine bir an önce geçilmesini istiyoruz. Bu proje tamamlandığında Denizli trafiği önemli derecede rahatlayacak. Oy birliğiyle yetki veren tüm meclis üyelerine teşekkür ederim” dedi.

Denizliguncel.commuzidenizli
2 yıl önce - Çrş 17 Hzr 2015, 15:54

Proje belli oldu deniliyor nasıl bir çalışma olacak acaba ? Oradaki ağaçlara elveda denilecek sanırım. Gören bilen var mı ? Henüz basına düşmesi proje

gencmustafa
2 yıl önce - Çrş 17 Hzr 2015, 17:23

Muhtemelen ağaçlara elveda diyeceğiz.Misafir fb8

2 yıl önce - Çrş 17 Hzr 2015, 20:39

Ucgendeki agaclar yok olacak ama onlarin yerine şehrin heryerine binlerce agac dikildi. Bu yuzden kayıp sayilmaz. Her projede oldugu gibi burada da çevre bahanesiyle muhalefet yapmayin.

Onur BG
2 yıl önce - Çrş 17 Hzr 2015, 21:25

Bu sene içerisinde başlayacağına göre projesi çoktan yapılmış. Nasıl bir şey olacak acaba merakla bekliyoruzsayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 138139140   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler