Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Park Adana Avm
« önceki   123 ... 346347348   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
güney 01

3 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2015, 13:27

vay be bence eskı halı bıle guzel devamlı yanından gectıgım oturdugum yere cok yakın dedem calısmıs baya bı zaman o anlatır ama eskı halı bıle bana baska bıseyler hıssetırıyor aynen ersın beyın dedıgı gıbı benımde yaşım kucuk ama ne bılım bazen bakıyorum bu halı bıle guzel duruyordu bence

Misafir b7a

3 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2015, 14:35

Bu fabrikaların Adanalıların gönlünde manevi bir yeri var . Şunu da belirtmekte fayda var Adana 'da yeni fabrikalarda kuruluyor her geçen gün hatta daha büyükleride . Şehir merkezinde böyle büyük sanayiler olamaz zaten.

yusufsezgin
3 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2015, 14:46

Üretim'in simgesi gitti. Yerine tüketim simgesi geldi.. Resmen trajik bir durum...

Avm'nizi nerde açarsanız açın. Ama o yer burası olmasaydı keşke.. Adanalıların gönlünde manevi değeri olan bu fabrika müze olarak korunsaydı keşke...

Misafir 6bb

3 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2015, 18:18

Organize sanayi bölgesi ne İKEA ya üretim yapacak bir fabrika kuruldu. Geçen ay arkadaşım iş görüşmesine gitti.

Resul GUL

3 yıl önce - Pts 08 Hzr 2015, 16:02

Şu an için Adana ya 1 AVM yeter Daha fazlası için zaman geçmesi gerekiyor..
Biz yıllardan beri "Forum " yerinin sonuçlanmasını bekliyorduk..Burası gerçekten
İhtiyaç olan bir Bölgedeydi..Ama bu halen aşılabilmiş değil..

Fakat bunun dışında hiç piyasada yokken son bir kaç aydır hiç gereği olmayan yerlerde
AVM projeleri ortaya çıkmaya başladı.İlginç bir durum doğrusu..[Yer olarak "Yeni " olan
Yoksa İkea, yıllardan beri gündemde]

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ADANA