Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Park Adana Avm
« önceki   123 ... 326327328   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 327
Misafir 582

3 hafta önce - Cum 26 Oca 2018, 17:21

Adana'da optimumdan nezih ve temiz avm.
Bulunduğu çevre yüzünden kötülenmesi çok saçma.
Dışarıda yeme- içme imkanları da fazla.

Misafir 1da

3 hafta önce - Cmt 27 Oca 2018, 17:11

Benim anlamadığım. Adanadaki potansiyel ve para belli. Park avm bile dolmıyor. Yeni yapılan avm nasıl dolacak? Plan nedir? Amaç nedir?

Resul GUL
3 hafta önce - Cmt 27 Oca 2018, 18:24

Tabi canım, Bunu Park Adana ve 01 Burda Avm nin yetkilileri neden düşünmemişler acaba hatta Forum neden Adana da bu kadar ısrar etmiş M1 Real neden büyüyor devamlı, Optimum niye geldi Sonra Neden Outlet Avm de devam etmedi

Demek ki bir bilene danışmamışlar Mesela size..

Misafir c49

3 hafta önce - Cmt 27 Oca 2018, 23:58

01'i Sabancı yapıyor. Sabancı, Türkiye'nin en büyük soyadlarından birisi. O avm'nin dolmayacağını düşünmek çok yersiz aksine markaların nasıl yer buluruz derdine düşeceklerini düşünüyorum.

İki sırf vadeli mevduatlara baktığımızda 2016 yılında Adana Türkiye'nin en zengin 6. ili. 20 senedir yok sayılmamıza rağmen! Hatta bazı bölgelerin toplam mevduatından daha fazla parası var Adana'nın. Burada altın ya da herhangi başka sermaye piyasası aracından bahsetmiyorum veya dünyanın en verimli toprağına sahibiz bunu saymıyorum. Kısacası Adana'nın parası bitmez canlarım. Hadi olayı genişletelim Çukurova olarak düşünelim yani Adana-Mersin o zaman vadeli mevduat bakımından kullanıma hazır cash para olarak 4. sıradayız.

Siz kafanızı yormayın Adana'da para belli potansiyel belli demeyin. Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz. Adanalı dostunuz varsa da sırtınız yere gelmez

Misafir c49

3 hafta önce - Pzr 28 Oca 2018, 00:14

Neden 2016'dan bahsediyorsun demeyin kızarım. Bu konuda en son yayınlanan veriler 2016 yılına ait 2017 daha yayınlanmadı

sayfa 327
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ADANA