Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Park Adana Avm
« önceki   123 ... 323324325 ... 332333334   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 324
Misafir 0a6

4 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 22:01

Bugün biraz gezme imkanı bulduğum AVM de hayal kırıklığına uğradım. AVM nin yarısından fazlası boş vaziyette, iyi markalar olmasına rağmen iş yerlerinde kimse yok. Park Adana AVM yanı başına yapılmakta olan 01 Burda AVM nin şimdiden etkisi görülmekte.

önens

4 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 22:25

Nedense Adana'da birşey yapılınca içinde sıkıntı yaşayan çok oluyor . Optimum içinde neler konuşuldu neler .Optimum sayfasında başlarda hala duruyordur silinmediyse. Burası içinde şimdi benzer laflar duyuyoruz .Türkiye'nin durumu malum çevre şehirlerin yaşadığı sıkıntılar ortada Adana da aynı şekilde yorumlanıyor . Fakat arada çok fark var bir süre sonra burası hakkında çok daha farklı konuşacağımızı düşünüyorum . Başka şehirlerde sevinçle karşılanan markalar Adana da sıradan karşılanıyor .Burada az bulunan mağaza sayısına rağmen barındırdığı markalar bir çok şehirde istenilen ,olmayan yada övünülen yerler . Ayrıca buradaki potansiyeli buranın geleceğini herkes tahmin ediyor.O nedenle bu rahatsızlık diye düşünüyorum.

ceyhanlı umut
4 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 22:33

avm zamanla dolacaktir sabirli olmak lazim türkiye genelindeki bir sikinti adana özelinde değil

güney 01

4 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 20:50

Yılbaşına özel ışıklandirma olsa gerek

(+)

(+)

(+)

ceyhanlı umut
3 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 15:17

avm gayet güzel takılan insanlarda medeni aile cocuğunu alan gelmis gayet hos güzel mimarisi var minari yönden m1 ve optimumdan güzel ama yeterli mağaza yok malesef

sayfa 324
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ADANA