Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Park Adana Avm
123 ... 332333334   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
tomislav
2 yıl önce - Cum 05 Hzr 2015, 21:27
Park Adana Avm

Ayhan Şenbayrak paylaşmış.
Adana Havaalanı kavsağına giderken gördüğümüz Güney Sanayi ve Denizli mah yolu üzerindeki Çukobirlik yok artık.Bir dönem Türkiye sanayisine nam vermiş bu iki büyük kuruluşun yerleri ADANA AVM VE İKEA olacak.Ethem Sancak ve grubu MT Gayrimenkul tarafından yapılan bu avm gece gündüz çalışılarak kısa bir sürede bitirilmeye çalışılıyormuş.Bende gelecege belge olsun diye bu fotografları çektim.Ayrıyeten Tekel sigara fabrikasının yerininde Sabancılar tarafından alındığını duydum.Bir taraftan üzüldim keşke bu sanayi tesisleri zamanındaki ihtişamıyla yasayabilseydi dedim.Bir taraftan da sevindim işsizlik oranı en yüksek olan şehirde yaşıyoruz böyle boş ve atıl durmasından sa binlerce kişiye iş imkanın açılacak olması nedeniyle .Adanamıza hayırlı olsun.

güney 01

2 yıl önce - Cum 05 Hzr 2015, 22:04

fore kazık uygulaması yapılan yer mı yoksa yıkılan yere mı kurulacak hocam

Misafir a92

2 yıl önce - Cum 05 Hzr 2015, 23:46

İkea yıllardır açılacak Adana 'ya sonunda bir yerde karar verilmiş demek. Buna sevinirken yılların fabrikalarının yerlerini avm lerin alması Türkiye nin durumunu açıklıyor.

Ersin ÇALDIR

2 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2015, 05:39

sayın Ayhan Şenbayrak bey'in bu paylaşımını bende gördüm facebook'ta..

Adana demek Güney Sanayi demektir bence.. bu fabrikanın yıkılması hüzünlendirdi beni de.. yaşım küçük belki, ama birçok akrabam burada çalışmış eskiden, hala da anlatılır..
Adanayı Adana yapan değerlerimizden biriydi..

Ayhan Şenbayrak bey duygulara tercüman olan bir açıklama ile paylaşmış bunu ;

Alıntı:
''Bir taraftan üzüldüm keşke bu sanayi tesisleri zamanındaki ihtişamıyla yasayabilseydi dedim.Bir taraftan da sevindim işsizlik oranı en yüksek olan şehirde yaşıyoruz böyle boş ve atıl durmasındansa binlerce kişiye iş imkanın açılacak olması nedeniyle .Adanamıza hayırlı olsun. ''

Yeri ;

Konumu itibariyle değerli bir noktada, şehir merkezine de yakın.. Hayırlı olur Adanamıza inşallah..

şöyle bir başlığımızda vardı ayrıca

Adana'ya IKEA geliyor

ve 6 yıl önce, Ekim 2008'de paylaşılan bir mesaj;
Alıntı:
ayrıca güney sanayi ve çukobirlik depolarıda avm oluyor.
bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

mesajın adresi; http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=960268#960268
(Ancora Adana Avm başlığı içinde)

Misafir b8e

2 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2015, 12:50

Denizli yolundaki Çukobirlik sanırım İkea olacak Ersin beyin gösterdiği Güney sanayi Çukobirlik Tekel 'e yakın.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ADANA